Po čtvrtečním prologu patří páteční zahájení v půl dvanácté tradičně Krkonošské dechovce a pak už to pojede v rychlém sledu až do podvečera.

Osmá večer  a podium převezme Vypsaná fiXa, následovaná  Wohnouty a Vltavou. Pak až do dvou do rána se o závěr postará Dirty Blondes. Kapela Tři sestry si tento festival ušila na míru. A jako pořadatelé festivalu nemohou pochopitelně na pódiu chybět. Vždyť stáli už u jeho zrodu.

„Festival v roce 1995 vymysleli místní rodák Houba alias Milan Havavka a pravověrný Kelt Michal Šenbauer, kapelník skupiny České srdce. Ten samozřejmě vymyslel název festivalu, který je skvělý a nikdy se měnit nebude,“ uvedl před časem baskytarista Ing. Magor, tedy kapelník a zakládající člen Sester Tomáš Doležal.

Na hlavním pódiu si letos během soboty vedle Tří sester návštěvníci užijí další kapely:  Kohout Plaší smrt, Doctor P.P., Insania, E!E, MIG 21, Krucipüsk, DeBill Heads.  

Acoustic stage si pro vás připravila: LETY MIMO, SPS, DERATIZÉŘI, VASILUV RUBÁŠ, PIRATES OF THE PUBS, TROJKY, DILLEMA IN CINEMA a kníže pornofolku ZÁVIŠ.

Kromě toho se můžete těšit na prvních sto piv zdarma, stanování zdarma v KRNAP, o padesát procent levnější  parkování než v předchozích letech a milovníci bungee jumpingu si budou moci skočit z televizní věže. Samozřejmostí jsou stánky se suvenýry, občerstvením a výčepní místa.

Více najdete na www.keltskanoc.cz.