Letošní karavana přiváží Blue Sisters - skvělé zpěvačky Inu Forsman z Finska, Laylu Zoe z Kanady a Tashu Taylor z USA.

Razantní zpěvačku Laylu Zoe, hlasem přirovnávanou k Janis Joplin, i její dlouhé rusé vlasy, tetováním ozdobené tělo a schopnost vyjádřit na vystoupeních své silné emoce posluchači obdivovali v Klubu Na Rampě už před čtyřmi lety, kdy přijela do Čech vůbec poprvé. Ve svém bloku představí to nejlepší ze své tvorby včetně ukázek z připravované kolekce nových nahrávek.

Když se mezinárodně úspěšná Ina Forsman postaví za mikrofon, uvěříte jí každé slovo. „Většinou nic neplánuji. Takže co se na scéně stane, to se stane," říká o sobě.

Tasha Taylor má blues v krvi. Nejmladší dcera Johnnie Taylora, amerického průkopníka rythm and blues, prorazila svým albem „Taylormade", které osciluje od soulu přes blues až ke gospelu. Do Karavany nastupuje jako nový talent. A vystoupí z ní jako adept na světovou třídu.

Trojici modrých sester doprovodí skupina renomovaných evropských sidemanů na basu Walter Latupeirissa, známý z doprovodného souboru Dany Fuchs, na kytaru Davide Floreno a na bicí Markku Reinikainen, oba z kapely finské bluesové hvězdy Erju Lyytinen.