Dnes, ve středu 9. prosince uvede klub pro příznivce divadla, činohry a bezbřehého humoru populární pořad Na Stojáka, známý z televizních obrazovek produkce HBO. Live provedení se těší nebývalé oblibě po celé České republice a v jabloneckém klubu jej představí s Ester Kočičkovou, Jakubem Žáčkem a Arnoštem Fraunbergem.

Už zítra se na podium objeví další „kočka". Na čtvrtek 10. prosince je připraven koncert Tomáše Kočko & Orchestr. Interpreti jsou dvojnásobní držitelé ceny Anděl za album roku, jejich album Poplór bodovalo v prestižní TOP 20 Europian World Music Charts. S world music inspirovanou tradiční moravskou hudbou objíždějí Evropu od Ruska až po Irsko, hrají na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových.

Aby těch koček nebylo málo, v pátek 11. prosince dorazí do Klubu Na Rampě spousta zvířat najednou.

Početná kapela Sto zvířat je považována za jedničku tuzemské ska scény, ale její záběr je mnohem pestřejší. Má za sebou patnáct vydaných sólových alb a již 25 let křižuje českou hudební scénu a úspěšně vyprodává jeden klub za druhým.

Sobota 12. prosince završí kulturní týden v Klubu Na Rampě a neopomene dopřát pořádného vyžití fanouškům Rapu a Hip-Hopu. Jevištní scénu obsadí jeden z nejsledovanějších raperů současnosti REST. Jeho večerní vystoupení však doplní další kolegové z labelu Ty Nikdy a to DJ FATE a IDEA. Dj DaRoot se postará o rozjezd a závěrečnou party . Hip-Hopové kočky si pak odchytí svoje protějšky a všichni se vydají k zaslouženému nedělnímu spánku.