Ústecká rocková partička UDG vyrazila na konci září na turné Cirkus Live Tour 2011. To pořád pokračuje a tentokrát zahrají i v Liberci.

Lístky na pátek byly hned pryč

Protože se lístky na pátek okamžitě vyprodaly, přidala kapela ještě jeden koncert na čtvrtek 10. listopadu.

„Těší nás to moc. Nestává se to každý koncert, aby bylo tak rychle vyprodáno. Libereckým fanouškům děkujeme za zájem. Chtěli jsme, aby se na koncert všichni vešli a nikdo nezůstal venku, jako se to někdy stává, a tak jsme přidali ještě čtvrteční mejdan,” prozradil za celou kapelu bubeník a textař Tomáš Jugi Staněk. UDG si pro své fanoušky přichystali hned dvě novinky.

První z nich je dokument, který vznikal v průběhu roku 2011 a nahlíží do zákulisí kapely.

„Studenti Vyšší odborné školy filmové Zlín Lukáš Dostál a David Bělica se spolu s kameramanem Martinem Křižkou pustili z vlastní iniciativy do náročného projektu a točili nás v různý čas na různých místech v průběhu tohoto roku. Myslíme, že fanoušci uvidí, co dosud neviděli,” dodává tajemně frontman Petr Vrzák.

UDG zároveň chystají premiéru v pořadí druhého živého videoklipu opět z cirkusového šapitó, tentokrát na koncertní vypalovačku „Nad Letnou“,” uvedla Martina Žáková, spolupracovnice vnice kapely.

UDG představí hlavně své DVD

Ústecká skupina chce na koncertech představit hlavně svoje nové DVD Cirkus Live!

„Při přípravě šnůry jsme se soustředili na to, abychom zavítali do míst, kde jsme delší dobu nehráli. Je tam i pár úplných neznámých. Na těchto místech bychom rádi propagovali naše nové dévédéčko, “ dodal o přípravě turné kapelník Jugi.

UDG hrají ve složení Petr Vrzák – zpěv, Adam Kupera – saxofon, zpěv, Bohumil Němeček – elektrická a akustická kytara, Pavel Vrzák – baskytara, Tomáš „Jugi” Staněk – bicí, texty a Tomáš „Volt” Vohradský - elektrická a akustická kytara.

Jejich styl lze vymezit jako hard rock, rock či pop rock.

Na jejich koncertě vystoupí také speciální host pražská klubová kapela Broumband, která hraje tvrdší rock and rool s občasnými výlety do punku, grunge, popu i stone rocku.

Čtvrteční koncert začíná už ve 20 hodin, lístky si zájemci mohou zakoupit v předprodeji na www.evstupenka.cz. Páteční koncert začíná v 20.30, ale lístky jsou již vyprodané.

Koncert UDG
Cirkus Live! Tour 2011
speciální host Broumband

Kdy: čtvrtek 10. listopadu od 20 hodin
pátek 11. listopadu od 20.30 (VYPRODÁNO!)

Kde: Klub Vlak, Harcov, Liberec

Co tam uvidíte: koncert ústeckých UDG a pražských BROUMBAND v libereckém vysokoškolském Klubu Vlak