Milo - blues, funky, pop, rock, soul. Čtyři malá písmena na podiu reprezentuje pět hráčů vyznávajících jednoduchou filosofii - od začátku do konce vyplnit prostor přímočarou hudební „smrští“. Základním hnacím motorem Mila je dominantní rytmika, která nechává vyniknout silně melodické linii zpěvu, balancující někdy až na hranici hudební grotesky. Zvukovou koláž dotváří citlivé zapojení dvou kytar, harmoniky a kláves, občas se ozvou i vícehlasy nebo elektronický zvuk ryze nehudebního charakteru.

Výsledkem tohoto snažení je publikum, jež tančí, směje se a zpívá, plně pohlceno hudebním rejem. Tomu odpovídá i dramatická podoba koncertu. Vepředu ční postava zpěváka, který od začátku, podporován hudební artilerií, pumpuje veškerou energii do prostoru pod podiem. Samozřejmostí jsou kostýmy, podivné rekvizity, dramatické vsuvky, hlasové záznamy, světla. Čas strávený na koncertě mila je časem zábavy a nevázaného veselí na obou stranách sálu.

Funk Corporation - kapela, která se inspiruje soul-funky-groove hudbou - skladby kmotra funku J. Browna, C. Dulfer, M. Parkera, Jamiroquai, S. Wondera, T. Jonese a mnoha dalších velikánů.