SOBOTA 26. ČERVENCE

Koncert – Phobos. Královédvorská country skupina, která hraje především písničky s českými texty Jardy Kratěny. Všichni hudebníci jsou mistry svých nástrojů, a tak koncerty stojí vždy za to. Přijďte se přesvědčit.
Kde: Pivovar Tambor Dvůr Králové n/L.
Kdy: od 19 hodin

Festival Doteky Afriky. Na čtvrtém ročníku dvoudenního festivalu se můžete opět těšit na bohatý taneční a hudební program nejen pro dospělé, ale i pro děti. Do víru afrických rytmů vás dostane hlavní host festivalu hudební skupina ze Zimbabwe IYASA, taneční skupina Tiditade nebo krásná tanečnice Yoseline a mnoho dalších.
Kde: Zoo Dvůr Králové n/L.
Kdy: od 10 hodin

Velká Úpická pouť – Zábava pro celou rodinu, tradiční stánky s pouťovým zbožím a s občerstvením všeho druhu, řada atrakcí a pořadů pro děti – loutkové představení před kinem atd.
Kde: náměstí v Úpici
Kdy: od 11 hodin
Krakonošův pivní den – Pití piva na čas, hod sudem a pípou, jízda zručnosti atd. a večerní koncert.⋌ Kde: parkoviště Skiareálu Černý Důl Kdy: od 14.30 hodin

Krkonošská kuchyně a další speciality – Pilotní ročník akce, jejímž mottem je dobré jídlo, pití a zábava. V doprovodném programu si každý přijde na své, zejména děti.
Kde: Dolním náměstí v Rokytnici nad Jizerou.
Kdy: celý den

Koncert – Heebie Jeebies. Kapela z Červeného Kostelce hraje rock, punk-rock a vystupuje na velkých festivalech po celé republice, v klubech i na Slovensku a v Polsku.
Kde: náměstí Špindlerův Mlýn
Kdy: od 16 hodin