Účinkují: Petr Nouzovský (violoncello) a Ladislav Horák (akordeon a bandoneon). V programu zazní skladby: Astor Piazolla Vivat tango, Oblivion, Angel Suite, Le Grand Tango, Libertango; José Bragato Milontan; Richard Galliano Tango pour Claude.

Petr Nouzovský patří k našim nejvýznamnějším violoncellistům. Je držitel ocenění „New Master on Tour 2007“, „Europäische Förderpreis für Musik 2007“ a laureát Val Tidone Competition 2011. Studoval v Praze, Drážďanech a Madridu. Vystoupil na festivalech v Moskvě, Petrohradě, Bolzanu, Istanbulu, Los Angeles, Buenos Aires či Bratislavě. Debutoval na Pražském jaru v roce 2005 a v roce 2008 v Concertgebouw. Natočil 12 CD. Každoročně vystupuje na cca. 100 koncertech po České republice, Evropě a Rusku. Hraje na violoncello Jean Baptiste Vuillaume 1835.

Ladislav Horák je absolvent Pražské konzervatoře a Západočeské university v Plzni. Během studií vítěz národní soutěže v Hořovicích (1990) a laureát mezinárodních soutěží v Andoře, Itálii a Španělsku (1987-1990). Koncertuje sólově, v komorních sdruženích Piazzolla Soloists a Bona Fide Quintet, i s dalšími komorními a orchestrálními soubory např. Pražský komorní orchestr, …). Má nahrávky ve studiích českého rozhlasu, natáčel pro české, španělské, italské i americké televizní společnosti. Je propagátorem a prvním interpretem skladeb soudobých českých a zahraničních autorů. Komponuje slavného argentinského skladatele Astora Piazzolly. Natočil 2 CD. Od roku 2005 působí jako zástupce ředitele na Pražské konzervatoři.

Vstupné: 35 Kč, prodej vstupenek přímo na místě.