Předchozí
1 z 5
Další

Jana FIalová.

Jana Fialová působí v novoveské škole už mnoho let, ve funkci ředitelky je druhým rokem. „Jsem ráda, že se mi podařilo rozšířit jak školu, tak mateřskou školu. Máme dvojnásobný počet dětí. A od nového školního roku bych chtěla otevřít další, už třetí společnou třídu základní školy. Mnoho let se tady učilo jen v jedné třídě, jednotřídce, kam docházeli žáci od první do páté třídy.“

Jana FIalová.

„Hned, když jsem nastoupila, jsem otevřela další a v příštím školním roce plánuji už třetí. Máme také už druhou třídu mateřské školy. Málo kdo věřil, že se nám to povede a že budeme mít dostatek žáků do mateřské i základní školy. Jsem ráda, že se zájem o školu stále zvyšuje,“ řekla ředitelka školy.

Jana FIalová.

V této škole začala pracovat v roce 1992. Proto ve své vizi ředitelky mohla vycházet ze svých dlouhodobých zkušeností a znalostí. „Prošla jsem v této škole několika pracovními pozicemi, jako pedagogický pracovník od roku 1997 a od roku 2003 jako vedoucí učitelka mateřské školy a zástupce ředitelky. Krátce po nástupu do zdejší školy jsem si začala doplňovat odbornou kvalifikaci na vysoké škole.“

Jana FIalová.

„Pro odbornou kvalifikaci učitelky mateřské školy jsem vystudovala bakalářské studium speciální pedagogiky pro učitelky mateřských škol. Odbornou kvalifikaci pro 1. stupeň základní školy jsem získala magisterským studiem speciální pedagogiky. Dále mám vystudované vychovatelství, což je potřebná kvalifikace pro školní družinu,“ vyjmenovala Jana Fialová.

Jana FIalová.

Školní rok na Nové Vsi přináší žákům vedle hodnotné výuky také hodně zajímavých akcí a událostí. Mají například pestřejší hodiny tělesné výchovy, jezdí na bruslení a plavání, bohatá je nabídka mimoškolních aktivit, mezi které patří třeba kroužek Mažoretek.