Předchozí
1 z 7
Další

Ráno vstanu a jdu se osvěžit do Jabloneckého moře - do přehrady Mšeno. Mám pět dětí, první tři se narodily v osmdesátých letech. A tak nebyl na vrcholový sport čas. Ale pořád běhám, chodil jsem do fitcentra. Asi před třemi lety jsem to s běháním nějak přepálil a začalo mne bolet koleno. A jelikož si nedokážu odpustit večer prohlédnout lednici, řekl jsem si, že bez sportu to nejde. Tak jsem se oklikou vrátil k plavání, které jsem provozoval kolem desíti let věku.

Petr Vobořil.

Vody je v naší přehradě málo! Ale už se to lepší.

Petr Vobořil.

Protože bydlím ve Mšeně, začal jsem na přehradě. A plaval jsem a plaval, každý den, přišla zima a já pořád plaval. Takže plavu i dnes, i když to moc v té louži, co v přehradě teď je, moc nejde. Ráno jdu do vody, vylezu a běžím, koleno už nebolí. Pokud je hodně zamrzlá přehrada, musím si vzít sekeru anebo pilu, kterou mám půjčenou od hrázného Jiřího Chmelaře.

Petr Vobořil.

Pravidelně se hlásím k charitativní akci Movember, vždyť jde o dobrou věc. Vybrané peníze zastavují předčasné umírání mužů – v oblasti rakoviny prostaty a varlat, duševního zdraví a prevence sebevražd. Navíc nevíte, zda nebudete pomoc potřebovat jednou sami.

Petr Vobořil.

Jak víte, kandidoval jsem opět v Jablonci do zastupitelstva a to pod hlavičkou Starostů pro Liberecký kraj. Mezi mé podporovatele a zároveň přátele řadím i současného hejtmana Libereckého kraje Martina Půtu.

Petr Vobořil.

Jako ředitel Jabloneckého kultruního a informačníhgo centra se účastním mnoha kulturních akcí.

Petr Vobořil.

K mé práci patří i setkávání s dětmi. Zde ukazuji dětem soutěž v malování Malujeme pro skřítka Pastelku.

Petr Vobořil.