Předplatit Deník
Přihlásit

Lukáš Ivánek

webeditor

Deník / Lukáš Ivánek

Jsem editorem, kterému se pravidelně zasteskne po psaní. Zaměřuji se pak na témata a lidi, kteří by jinak zůstávali ve stínu.

Deník / Lukáš Ivánek

Do Hodonínského deníku, k němuž patří týdeník Slovácko, jsem nastoupil počátkem roku 2007. Ze sportovního redaktora jsem postupně přešel ke zpravodajství. Po ročním působení v jiném vydavatelství jsem se vrátil a psal v Břeclavském deníku. V současnosti jsem editorem jihomoravských týdeníků (Slovácko, Nový život, Vyškovské noviny...).

Deník / Lukáš Ivánek

Cením si setkání se zajímavými a rozličnými osobnostmi, jakými jsou třeba Tomáš Kaberle nebo Karol Sidon. Situace a rozhovory, které lze zažít v regionální žurnalistice, nelze skoro popsat. Musí se prožít. V paměti a ve veselých historkách pak zůstávají velmi dlouho.

Deník / Lukáš Ivánek

Mezi tématy mám rád politiku, historii, sport i kulturu. Rád si z editování odskočím k „reportéřině“, kdy se snažím psát magazínové texty o životech obyčejných lidí.

Deník / Lukáš Ivánek

Čas dělám mezi rodinu, florbal a literaturu. Oddechnu si například u scénického čtení, kterému se věnujeme v tvůrčí skupině HAČTE! A neurazí mě ani půllitr vychlazeného piva.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: