více >>
Deník

Naši prvňáci ze Základní školy Železný Brod, Školní 700

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Jablonecka.

Prvňáci z 1. A Základní školy Železný Brod, Školní 700 se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Věra Kvapilová.

Prvňáci z 1. A Základní školy Železný Brod, Školní 700 se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Věra Kvapilová. V první řadě zleva jsou žáci Karolína, Matyáš, Ondřej, Eliška, Vanesa a Filip, ve druhé řadě zleva jsou žáci Pavel, Dominika, Adam, Monika, Johana a Martin, ve třetí řadě zleva jsou žáci Ema, Adéla, Kristýna, Samuel, Filip a Jan.

Prvňáci z 1. B Základní školy Železný Brod, Školní 700 se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Šárka Šírová.

Prvňáci z 1. B Základní školy Železný Brod, Školní 700 se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Šárka Šírová. V první řadě zleva jsou žáci Jana, Ema, David, Jakub, Štěpán a Michael, ve druhé řadě zleva jsou žáci Tereza, Štěpánka, Ela, Matouš, Ella, Václav, Šimon a Jan, ve třetí řadě zleva jsou žáci Tobiáš, Jiří, Kryštof, Jakub Michal a Jakub.

Příště představíme prvňáčky ze základních škol Janov a Kořenov.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky