více >>
Deník

Naši prvňáci ze ZŠ Jablonec nad Nisou, Pasířská

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Jablonecka.

Prvňáci ze Základní školy Jablonec nad Nisou - Pasířská se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Jana Berková.

Prvňáci z 1. A Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Jana Berková. V 1. řadě zleva jsou žáci Lucas, Filip, Kryštof, Karol, Adam, Veronika, Rozárka, ve 2. řadě zleva jsou Amálka, Jakub, Honza, Vojta, Nina, Simona, Viktorka, Eliška, Marek, Elenka a ve 3. řadě zleva jsou Tomáš, Matouš, Natálka, Natálka a Sofie.

Prvňáci ze Základní školy Jablonec nad Nisou - Pasířská se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Ivana Linková.

Prvňáci z 1. B Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská se fotili do projektu Naši prvňáci. Na snímku je s nimi třídní učitelka Ivana Linková. V 1. řadě zleva jsou žáci Nikoloz, Dominik, Jonáš, Jáchym, Pavel, Vašek, Lukáš, ve 2. řadě zleva jsou Jára, Matyáš, Diana, Františka, Adriana, Sofie, Veronika a ve 3. řadě zleva jsou Eliška, Adam, Viktorka, Bára, Leontýnka, Sofie a Lili.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Jablonec, Pivovarská

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky