Oznámení o nehodě, střetu dvou vozidel, obdržela policie krátce před patnáctou hodinou. Řidič s vozidlem audi A8 jel ve směru do Jablonce nad Nisou, kde z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a po několika metrech se jeho vůz střetl s protijedoucím nissanem.

„Řidič z vozu audi byl následně v kritickém stavu letecky transportován do liberecké nemocnice, kde bezprostředně po transportu zemřel. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva," informovala policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Řidič a spolujezdkyně z druhého vozu byli se zraněním převezeni posádkami Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje do nemocnic – muž do Jablonce nad Nisou, žena do Liberce.

„Obě vozidla policisté zajistili za účelem vyloučení technické závady. Veškeré okolnosti celé události nadále šetří jablonečtí dopravní policisté a kriminalisté," dodala Sochorová

Nehoda uzavřela silnici I/65 mezi Jabloncem nad Nisou a křižovatkou na obec Rádlo na několik hodin. Provoz se podařilo obnovit krátce po 18. hodině.

Mohlo by vás zajímat: Neznámý řidič v Jablonci poškodil zaparkované auto a ujel. Policie hledá svědky

Zdroj: KŘP LK