V ranních hodinách došlo v Jeřmanicích k nehodě kamiónu, který narazil do zdi a svodidel. Řidič vyvázl jen s lehkým poraněním.

Ve Svoru došlo k čelnímu střetu dvou osobních aut. Na místě byli ošetřeni dva mladí muži, řidič a spolujezdec, a to s lehkými poraněními páteře.

V Liberci směrem na Bedřichov se v malé rychlosti čelně střetla dvě osobní auta. Dvacetipětiletý muž utrpěl lehká poranění hlavy a krku. Žena z druhého vozu ve věku asi 35 let, měla lehké poranění hrudníku. Oba řidiči skončili v nemocnici v péči lékařů.

V podvečerních hodinách se v Liberci za tunelem, směrem ke Stráži nad Nisou, srazila dvě osobní auta. Asi pětatřicetiletá řidička skončila s lehce poraněnou páteří na ambulanci.

Další podvečerní výjezd k nehodě měly posádky v České Lípě. Asi 15letého cyklistu porazilo auto. Ten byl s lehkým poraněním hlavy odvezen do nemocnice.

Ve stejný čas byla v Turnově sražena autem asi 55letá cyklistka. S lehkým úrazem hlavy byla odvezena do turnovské nemocnice.

Kolem půl osmé v Liberci čelně narazila asi 35letá řidička do boku druhého vozu. S lehkým poraněním hlavy, krku a hrudníku ji záchranáři převezli na vyšetření.

Vážný pracovní úraz se stal v pondělí odpoledne v Jablonci nad Nisou. Mladý muž zde spadl ze třináct metrů vysoké střechy a utrpěl poranění, kterým na místě podlehl.