VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 19:13

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

včera 16:31

FOTO: Sportem ku zdraví! Ještěd hostil půlmaraton

Liberec - Podzimní atmosféra, lesy hrající všemi barvami a liberecká dominanta Ještěd zlákaly sportovce, aby změřili síly s největším soupeřem, tedy sami se sebou.

19.10.2018

Sportovní servis: Kam vyrazit za sportem o víkendu na Jablonecku

Jablonecko – Sportovnímu víkendu dominují fotbalové zápasy v celém okrese.

19.10.2018

Šance na medaili je pořád

Jablonec nad Nisou – Mezinárodní závod ve skocích na trampolíně, letos už jeho 46. ročník, měl na startovní listině tolik účastníků, že ho museli organizátoři rozplánovat, oproti předchozím ročníkům, na dva dny. „První den probíhaly kvalifikace, ty pokračovaly ještě druhý den a ten pak vyvrcholil konáním finále ve všech kategoriích,“ uvedl hlavní pořadatel a ředitel soutěže Miroslav Patrman z klubu Trampolíny Liberec.

17.10.2018

Blýská se na časy. Domácí futsalový tým si v těžkém zápase vybojoval body

Jablonecko – První letošní utkání na venkovním hřišti zvládla družina Lukáše Dubového skutečně s odřenýma ušima. Jablonečtí v zápase sice hned dvakrát prohrávali, ale nakonec se po závěrečné siréně mohli radovat. Díky brankám Tomáše Mazánka, Milana Bláhy a Matěje Mečíře se týmové konto rozrostlo o další tři body.

15.10.2018

Všechno mají na zlatém podnose, říká trenérka Dana Jandová

Jablonecko – Další velmi úspěšnou trenérkou na Jablonecku je Dana Jandová. Na svém kontě má úspěchy mnoha atletů a atletek, reprezentantů, a to nejen jabloneckých.

10.10.2018

Kross v Huti byl vydařený

Jablonecko – Tradičního, už 46. ročníku krosu Huť-Bratříkov-Huť se letos zúčastnilo 204 závodníků od předškolních dětí až po veterány. Nejmladší účastníci byli dvouletí, nejstarší startoval Vítězslav Jantsch z Eleven Run Teamu Jablonec, ročník narození 1935 a jako vždy běžel tu nejdelší trať 10 km, a také letos v nádherném čase 1:06:01 hod.

4.10.2018

Jablonečtí házenkáři vybojovali bod v Mladé Boleslavi

Po jarním nedohraném utkání s tímto soupeřem v jablonecké hale, které skončilo hromadnou bitkou dvě minuty před koncem střetnutí, panovaly obavy, aby se něco podobného neopakovalo. Ovšem hráči obou týmů přistoupili k utkání velice zodpovědně a hlavně se o hladký průběh utkání postarali zkušení rozhodčí Pešek se Štréblem.

2.10.2018

Franta Popr už mezi námi není

Jablonecko – Jméno Františka Popra je spojeno se třemi místy: Albrechtice, sekretariát ČSTV a Střelnice.

30.9.2018

FOTO: Tanvaldský autošťouch opět přilákal davy diváků

Tanvald - Tanvaldský autošťouch se konal na tanvaldské kotlině poprvé už v roce 2011 a od té doby se akce stala velice vyhledávanou. A to jak mezi jezdci, kteří se každoročně těší na demoliční derby, tak mezi diváky, kterým voní benzínové a dieselové zplodiny.

28.9.2018

Florbalisté z Koberov se soupeřů nezalekli

Na 19. ročníku mezinárodního florbalového turnaje pro mladé NISA OPEN 2018 nechyběli florbalisté z Koberov se svým trenérem Tomášem Fabiánem. Na tomto turnaji si změřily síly týmy z celé ČR, i ze zahraničí. Letos se přihlásilo 25 týmů přípravkových oddílů a 70 oddílů elévů. Jako reprezentant zahraničí byl tým z Polska ILO UKS FLOORBALL GÓRZOW WLKP.

28.9.2018

Novotná byla suverénní. Stala se nejúspěšnější atletkou šampionátu

Jablonecký stadion byl dějištěm letošní poslední velké atletické přehlídky mládeže, kterého se zúčastnilo 568 závodníků a závodnic ze 126 oddílů celé republiky. O cenné kovy a tituly mistrů bojovali v 19 disciplínách žáků a 17 disciplínách žákyň. Nejúspěšnější atletkou šampionátu byla domácí Adéla Novotná.

28.9.2018

Sportovní servis: Kam vyrazit za sportem na Jablonecku

Jablonecko – Podívejte se na sportovní program Jablonecka. 

28.9.2018

Dali si florbálek pro legraci a už trénují šedesát dětí

Koberovy - Přes šedesát malých florbalistů trénuje v obci nedaleko Jablonce. „Hrnou se k nám děti. Asi jsme zaujali, máme i výbornou docházku na tréninky, určitě devadesát pět procent,“ právem se může pochlubit hlavní trenér Tomáš Fabián.

24.9.2018

Dělat vejšku jsem si vydupala, říká trenérka Eva Mikulová

Jablonec nad Nisou – Eva Mikulová dnes sklízí plody své vynikající trenérské práce. Radost ji dělají dospělí svěřenci i mládež. K atletice a sportu také vždy vedla svoje tři syny.

21.9.2018

Na největší atletické akci nebudou domácí chybět

Jablonec nad Nisou – Největší letošní atletickou akcí bude víkendové Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se koná v Jablonci na stadionu Střelnice. Závodů se zúčastní skoro 600 mládežníků ze 120 oddílů České republiky. V kategorii žáků je na programu 17 disciplín a žákyně absolvují 15 disciplín.

20.9.2018

Sportovní servis: Kam vyrazit o víkendu na Jablonecku za sportem

Jablonecko – Přinášíme přehled sportovních událostí na Jablonecku, které proběhnou o nadcházejícím víkendu. 

19.9.2018

Jablonečtí doplatili na vyloučení a technické chyby

Jablonec nad Nisou – Domácí házenkáři prohráli s Libercem 26:28 a do třetího kola Českého poháru nepostoupili.

14.9.2018

Sportovní servis: Kam vyrazit na Jablonecku za sportem o víkendu

Jablonecko – Přinášíme přehled víkendových sportovních událostí na Jablonecku. 

14.9.2018

Sáňkaři si změřili síly na kolečkách

Smržovka – O Pohár starosty města Smržovka v letní sezóně pravidelně bojují sáňkaři. Jedná se o tradiční závod, který se jezdí na kolečkových saních v betonovém korytě sáňkařské dráhy na Smržovce.

12.9.2018

Bedřichovský Bastard se vrací na scénu. Větrný se již blíží

Jizerské hory – Rudolf Pinkas je jedním z organizátorů překážkového běžeckého závodu v Jizerských horách, který má název Bastard a v letošním roce se běží čtyři díly. Proběhl již Ledový a Vodní, třetí závod prvního ročníku závodu v srdci Jizerských hor dostal název Větrný a uskuteční se 15. září. „Mým cílem je vytvořit rodinnou atmosféru, aby si to lidé užili a odnášeli si zážitek,“ říká Pinkas, který většinu překážek staví sám.

10.9.2018

Nadějná atletka Turnova Eliška Martínková začala kvůli sestřenici

Turnov /ROZHOVOR/ – V Turnově se to doslova hemží atletickými talenty. Jedním z nich je i šestnáctiletá Eliška Martínková.

10.9.2018

Trenér Dědeček se učil od nejlepšího házenkáře na světě

Jablonecko – Házenkáři hrají II. ligu a v tabulce si zabrali nejvyšší příčku. Už 22. září je čeká zahájení nové sezóny. K prvnímu zápasu zajíždějí do Šťáhlav. Připravují se pod vedením bývalého velmi zkušeného hráče Františka Dědečka.

7.9.2018

Nejlepší v Ostravě byla Leona Vokálová

Ostrava, Jablonec nad Nisou – Generálku na pořádání Kontinentálního poháru v atletice zvládli pořadatelé SSK Vítkovic na výbornou. V Ostravě na stadionu ve Vítkovicích uspořádali Mistrovství České republiky mužů a žen do dvaadvaceti let.

7.9.2018

Sportovní servis: Kam vyrazit za sportem na Jablonecku

Jablonecko – Co nabízí druhý zářijový víkend?

31.8.2018

Judisté před sezónou tvrdě makali

Jablonec n. Nisou – Na tréninkový režim, který jim začne od září, si členové Judo Klubu Jablonec už zvykali na závěrečném týdenním soustředění, které se opět konalo v Jizerských horách na chatě Slovanka.

31.8.2018

Sportovní servis: Kam se můžete vydat za sportem na závěr prázdnin

Jablonecko – Také poslední prázdninový víkend se můžete vydat na různé sportovní akce.

30.8.2018

Jablonečtí házenkáři jsou v plné přípravě

Jablonec n. Nisou – Velmi kvalitní zápas v rámci herní přípravy mají za sebou jablonečtí házenkáři. Po dlouhé letní pauze odehráli první přípravné utkání s německým týmem z Cunewalde, který byl na soustředění v Jičíně.

29.8.2018

Na pálce se Blesku daří, boj o extraligu vrcholí doma

Jablonecko – V rámci dvojutkání zaznamenali jablonečtí baseballisté jedno vítězství. Předposlední kolo nadstavby o extraligu znamenalo pro Blesk cestu do Frýdku-Místku, kde se utkal s tamním Klasikem.

25.8.2018

Jizerské hory přivítaly běžce. Bedřichov hostil 5. ročník letní Jizerské 50

Liberecký kraj - V sobotu zaplavili Bedřichov nadšení běžci, kteří se rozhodli využít ideálního běžeckého počasí, dát si do těla a mohli i přispět na charitativní účely. Jizerskohorskými lesy se proběhlo 2 072 běžců, z nichž 350 byly děti, čímž naplnily kapacitu dětských závodů.

24.8.2018

Kam za sportem o posledním srpnovém víkendu

Jablonecko – Přinášíme přehled víkendových sportovních událostí na Jablonecku. 

22.8.2018

FOTO: Euforie v Jablonci. Sen českých volejbalistek o Evropě žije!

Jablonec n. N. - První mečbol využit, za hodinu a čtvrt hotovo. Po dvou porážkách se Švédskem a ve Finsku české volejbalové reprezentantky v jablonecké hale proti Estonsku konečně dominovaly a díky jasné výhře 3:0 (23, 12, 19) jsou stále ve hře o postup na mistrovství Evropy v roce 2019.

20.8.2018

Ondřej Mašek: Placku jsem vypustil z hlavy

Jablonec nad Nisou /ROZHOVOR/ – Jablonecký odchovanec, kajakář Ondra Mašek, si přivezl za čtyřkajak zlatou medaili z Mistrovství světa juniorů v Plovdivu. Začínal v jabloneckém Klubu rychlostní kanoistiky, nyní už jezdí za pražskou Spartu.

17.8.2018

Kam vyrazit za sportem o víkendu na Jablonecku

Jablonecko – Přinášíme přehled sportovních událostí, které proběhnou o víkendu na Jablonecku. 

17.8.2018

Mladá Evropa bude letos jiná. Bude to již 32. ročník závodu nadějí do 19 let

Jablonec n. Nisou – Už v sobotu 18. srpna se na Střelnici koná tradiční mezinárodní atletický mítink Mladá Evropa. Letos došlo v organizaci k výrazné změně, která by měla zvýšit úroveň závodů. Do programu bylo totiž zařazeno i třetí kolo krajského přeboru družstev v kategoriích dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek. 

15.8.2018

FOTO: Překvapení na úvod kvalifikace. České volejbalistky nestačily na Švédky

Jablonec n. N. – Hned úvod kvalifikace o postup na mistrovství Evropy přinesl nepříjemnou komplikaci. České volejbalistky nečekaně zaváhaly se Švédskem, kterému v Jablonci nad Nisou podlehly 2:3 (25:19, 22:25, 25:15, 20:25, 7:15) a připsaly si tak jen pouhý bod.

15.8.2018

Baseballisté Blesku proti Blansku natáhli šňůru proher již na šest utkání

Jablonec n. Nisou – Hráči Jablonce nastoupili netradičně pouze k jednomu domácímu utkání. Na Ash Fieldu přivítali Olympii Blansko, soupeře, který ještě nedávno hrával 1. ligu, teď již nastupuje proti soupeřům v extralize.

14.8.2018

Musíme na ně vletět, říká trenér volejbalové reprezentace žen Zdeněk Pommer

Jablonec n. Nisou – Už jen pár hodin zbývá volejbalistkám do prvního zápasu o kvalifikaci na ME 2019. Kvalifikace se odehraje dvakrát v Jablonci a dvakrát na hřišti soupeřek. „Přijďte nás podpořit a užít si volejbal v národních barvách,“ vzkazuje všem fanouškům trenér Zdeněk Pommer spolu s hráčkami.

2.8.2018

Bude pro jablonecký Blesk v extralize místo?

Jablonec n. Nisou – Blesk pokračoval v bojích v rámci nadstavby o extraligu. Po dvou vítězstvích nad olomouckými Skokany čekala Blesk výzva v podobě dalšího extraligového soupeře, tentokrát jím byla Technika Brno. Jablonečtí baseballisté ale nenavázali na úspěch z minulého víkendu a dvakrát prohráli.

29.7.2018

Rychnovský Bizon Cup zve na pořádný nohejbal

Jablonec n. Nisou – Opět po roce se v Rychnově uskuteční Bizon Cup - nohejbalový turnaj s doprovodným programem.

28.7.2018

Dračí lodě z Jablonce se na MS neztratily

Jablonecký tým dračích lodí RK DRAGONS se zúčastnil Mistrovství světa v maďarském Szegedu. V nejprestižnější kategorii premiér mix obsadil jablonecký tým 21. místo na 200 m trati, 16. místo na 500m a 15. místo na 2000m.

27.7.2018

Blesk válí! Připsal si dvě výhry proti extraligovému soupeři

Jablonec n. Nisou – Jablonecký baseballový tým Blesk začal nadstavbu o extraligu na výbornou a olomoucké Skokany dvakrát porazil.

16.7.2018

Gymnastiku bych si hned vybrala znovu, říká Karolína Bartuňková

Liberecký kraj /ROZHOVOR/ – Šampionka z Liberce poodhaluje nejen prostředí současné české gymnastiky.

11.7.2018

Jachting vyměnil Martin Vinař za extrémní triatlon

Jablonec n. Nisou – Martin Vinař se našel v triatlonu. Ale ne v ledajakém. Ten „obyčejný“ mu totiž nestačí. Tak se rozhodl vyzkoušet triatlon na dlouhých tratích, který má zcela jiné parametry.

11.7.2018

Srnčáku je mi líto, říká jablonecký lyžař Daniel Honzig

Jablonec n. Nisou – Letošní sezóna byla pro Daniela Honziga, jabloneckého lyžaře z oddílu TJ Bižuterie, který se věnuje jízdě v boulích, zatím ta nejobsáhlejší. V loňském roce se sice kvalifikoval na zimní olympiádu, ale nakonec se jí nezúčastnil. I nominace mu ale přinesla štěstí.

10.7.2018

Čertice ozdobily turnaj v malé kopané

Jablonec nad Nisou – Tým složený převážně z bývalých Čertic hrajících tehdy ještě v Janově nad Nisou doplněný o některé stávající fotbalistky TJ Čert Fénix Jablonec nad Nisou se zúčastnil letošního 14. ročníku fotbalového turnaje v malé kopané „O pohár primátora města“ pořádaný Městskou policií Jablonec nad Nisou.

9.7.2018

Mezi českou futsalovou elitu zamířil další severočeský klub

Liberecký kraj /ROZHOVOR/ – Kdy a kde se pohádková cesta Liberce zastaví?

9.7.2018

Atleti trenérů Ruckého a Špotáka předvedli výborné výkony

První část atletické sezóny na dráze vrcholí a jen ti nejlepší budou pokračovat dál na mezistátních utkáních a Mistrovství Evropy. Mezi nimi jsou i atleti a trenéři z atletického klubu AC Jablonec nad Nisou, kteří si své nominace zasloužili na nedávných závodech té nejvyšší české úrovně od žactva až po dospělé.

2.7.2018

Čtvrtý start, čtvrtá výhra. Biker Kulhavý kraloval i v Bedřichově

Bedřichov – Jaroslav Kulhavý proměnil svůj čtvrtý start v letošním seriálu Českého poháru horských kol ve čtvrtý triumf. Česká jednička potvrdila roli favorita i v neděli na okruhu v severočeském Bedřichově.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT