Fotbal:

V nabídce fotbalových klání je hned několik duelů, které stojí za vidění. Tím prvním je utkání ČFL, ve kterém od 10.15 hodin hostí ve Mšeně jablonecká rezerva Náchod. Další zajímavá utkání s e hrají odpoledne. Do Pěnčína přijede vedoucí tým krajského přeboru, v Zásadě se odehraje zajímavé derby, ve kterém místní tým hostí nováčka Lučany, který patří k černým koňům I.A třídy. V B třídě jsou na pořadu derby dvě. V Plavech se představí malá Skála a v neděli do Mšena pojede Ž. Brod. Sobotní utkání začínají v 16 hodin, nedělní derby v Břízkách ve 14 hodin. Další zajímavé zápasy se hrají také v Okresních přeborech.

Házená:

Házenkáři svůj duel sehrají zítra od 17 hodin a po neúspěchu v minulém kole, chtějí v domácím prostředí tým z Pardubic porazit.

Hokej:

Podruhé se na domácím ledě představí jablonečtí Vlci, kteří dnes v podvečer hostí Kobru Praha. Cíl pro utkání, které začíná v 17.30 hodin je jediný – tři body.

Přespolní běhy:

Hned tři akce jsou na pořadu o víkendu. V sobotu se v Břízkách koná Mšenský přespolní běh, v neděli pak tradiční kros Huť – Bratříkov – Huť a běh do vrchu Bedřichovský Krpál.