Po úvodních dvou jarních, hracích víkendech drží Jablonečtí bilanci 3:1 a proti soupeři z Jihomoravského kraje mají v plánu počet výher ještě navýšit.

„První domácí zápas sezóny je vždy trochu speciální. Po dlouhé zimě se všichni těšíme, až zase budeme moc vyběhnout na Ash Field a hrát před domácím publikem. Proti Pelikans se nám dlouhodobě velmi daří a věřím, že tomu ani tentokrát nebude jinak. Rozhodně si jdeme pro dvě vítězství a rádi bychom našim fanouškům nadělili co nejlepší výkon,“ sdělil před sobotními duely nadhazovač Jiří Hikl.

Před prvním utkáním se můžete těšit na slavnostní ceremoniál v rámci kterého zazní státní hymna, biatlonistka Jessica Jislová se ujme slavnostního nadhozu a představí se soupisky obou týmů.

Během úvodního zápasu si navíc můžete zakoupit lístky do tomboly, která se vyhlásí po jeho skončení. Pro další zpestření bude probíhat i akce Beer Hitter, která je pravidelným návštěvníkům Ash Fieldu dobře známá. Ze sestavy domácích budou vybráni tři hráči a za každý jejich úspěšný odpal budou tři fanoušci, kteří se nejrychleji přihlásí u stánku, odměněni pivem zdarma.

„Předpověď počasí vypadá náramně, tak si přijďte užít pohodové prosluněné odpoledne na Ash Fieldu! Přiveďte kamarády, rodinu i náhodné kolemjdoucí a pomozte vytvořit bouřlivou atmosféru,“ vzkazují jablonečtí hráči.

Začátek utkání je v 11,40 hodin.