V sobotu se na jablonecké palubovce utkala dvě nejlepší družstva dosavadního průběhu soutěže. Jablonecké hráčky potvrdily vedoucí pozici vítězstvím nad druhým týmem BSK Jičín. Jablonečanky bez dvou zraněných hráček základní sestavy T. Prouzové a M. Jaceňkové se do velice silného soupeře pustily bez respektu a zodpovědnost na sebe od počátku převzaly rozehrávačka M. Císařová s pivotmankou J. Polmanovou, ke kterým se postupně přidaly i další spoluhráčky. Po výborné druhé čtvrtině (26:13) ve prospěch domácích se ve druhém poločase jičínské basketbalistky neustále dotahovaly, což se jim téměř v samotném závěru utkání podařilo. Závěr však Jablonečanky zvládly, a po zásluze si připsaly další cenné vítězství. Oboustranně velice kvalitní utkání zhlédlo více než 100 přítomných diváků, kteří i díky partě jabloneckých házenkářů, pomohli v kritických fázích zápasu hlasitým povzbuzováním podpořit domácí basketbalisty.
Body Bižuterie: Císařová 19, Polmanová 12, Kalinová 10, Rejnartová a Dvořákovou po 9, Kultová a Sejkorová po 3, Mitlehnerová 2, Nedvídková 1, Hozdová, Koubová.