Děvčata Bižuterie sehrála první zápas na půdě velkého rivala v Jičíně, kde vyhrála v poměru 80:61 (41:32). Na jičínské palubovce se poprvé představila omlazená sestava jabloneckých basketbalistek, jejichž základ tvoří bývalé ligové dorostenky.
Po rozpačitém začátku, kdy na počátku dvě čtvrtiny prohrávala Bižuterie o pět bodů, hostující hráčky zrychlily hru a zpřesnily koncovku a do poločasu získaly devítibodový náskok.
Ve druhém poločase hráčky Bižuterie, díky dobré fyzické připravenosti, ještě vystupňovaly tempo a nakonec zaslouženě zvítězily rozdílem devatenácti bodů, což je na úvodní zápas na půdě silného Jičína výborný výsledek.
Z kolektivu střelecky vynikla Tereza Prouzová s jedenatřiceti body, ale pochvalu od trenérského dua Stehlík, Císař dostal za výkon i celý tým.
Bižuterie Jablonec (sestava body): Prouzová 31, Polmanová 18, Nedvídková 9, Kalinová 8, Jaceňková 7, Císařová 5, Kultová 2, Sejkorová, Hozdová, Mitlehnerová.