Sokol Nusle – Bižuterie 66 : 63 (17:11, 33:29, 50:50)

První duel na pražské palubovce byl, jak se předpokládalo, zcela vyrovnaný. V první čtvrtině využily domácí hráčky menší koncentrace Bižuterie a vytvořily si náskok 5-6 bodů. Dá se říct, že hráčky Nuslí využily maximálně pomoci dvou hostujících hráček BK Nymburk, které je na tento zápas posílily. Zkušená Bakajsová, bývalá hráčka USK spolu a Mircovou, byly i neohrožené, a to zásluhou rozhodčích proti „neznámým“ hráčkám z Jablonce. Rozhodla poslední čtvrtina utkání, která začínala za nerozhodného stavu, ale domácí to za podpory sudích zvládli lépe. V kádru Jabloneckých chyběla pivotmanka Klokočníková, která si plnila povinnosti ve Slavii Praha.

Sestava a body: T. Ješkeová 19, Kučerová 18, Čmejrková 9, K. Ješkeová 8, Matulková 6, Císařová 2, Pískačová 1, Drahoňovská.

Bižuterie – Sokol Nusle 83 :48 (20:8, 41:20, 61:36)

Odveta, ale stále ještě v liberecké sokolovně se vyvíjela jednoznačně ve prospěch Bižuterie. Hráčky zřejmě cítily křivdu z předcházejícího zápasu a svou známou bojovností a rychlým pohybem si do poločasu vytvořily dvacetibodový náskok. Na entuziasmus dvojčat Terezy a Kristýny Ješkeových ani tentokrát nikdo ze soupeřek neměl. Úspěšnou premiéru v dresu Bižuterie absolvovala devatenáctiletá Adéla Grindlerová, která bude v tomto dresu sbírat cenné zkušenosti pro nejvyšší soutěž. Odvetný zápas se v závěru změnil v exhibici jabloneckých děvčat, která i přes předchozí porážku tvoří s béčkem USK Praha čelo tabulky I.ligy.

Sestava a body: K. Ješkeová 25, Kučerová 21, T. Ješkeová 14, Grindlerová 10, Čmejrková 7, Císařová a Brožková 2, Pískačová a Drahoňovská.