Bižuterie je stále na druhém místě, ale vzhledem k špatným tréninkovým podmínkám jim postup mezi elitu asi nehrozí… Úspěšnou kostru týmu tvoří odchovankyně, které již zkouší extraligu hrát i za týmy, kde hostují a zkušenost pak uplatňují v dresu mateřského oddílu. Za Slovanku Praha hrají sestry Tereza a Kristýna Ješkeovy a Barbora Čmejrková, čtvrtou je pivotmanka Alena Klokočníková hrající nejvyšší soutěž ve Slavii Praha.

Bižuterie – KP Brno B 72:54 (20:17, 32:29, 57:43)

Naopak jablonecký tým posilují pendlující pražská děvčata, která ve spojení s těmi z Jablonce tvoří ambiciózní mladý tým. V posledním zápase byla ústřední postavou Zuzana Kučerová, která sice je již hráčku Bižuterie, ale přišla z pražské Slovanky. Chyběla Klokočníková, a tak Zuzka převzala její úlohu jak v obraně, tak i v útoku. Její výkon strhl další spoluhráčky. A tak soupeřky neměly šanci.

Sestava a body: Kučerová 26, K. Ješkeová 23,T. Ješkeová 14, Čmejrková 9, Pískačová, M. Hujerová, Císařová, Brožková, Patrmanová a Kerhartová.

Bižuterie – Žabiny Brno B 72:61 (21:17, 38:31, 58:34)

Další soupeřky, se kterými se Jablonecké o víkendu utkaly, jsou v klubu, který je mnohonásobným mistrem Česka, a tak měl být i lepším soupeřem. Základní pětka ve složení K. a T.Ješkeovy,Císařová, Čmejrková a Kučerová však hned od začátku vytvořila 4až8bodový náskok. Po vyrovnání na 11:11 poslal trenér Dan David, zamíchal karty na hrací ploše. Do konce poločasu si Jablonec vytvořil náskok na 38:31. O jasné výhře rozhodla skvělá obrana ve třetí čtvrtině, když nechaly Jablonečanky vstřelit jediný bod ze šestky až v poslední minutě třetí čtvrtky, za stavu 58:31. Náskok více jak dvacet bodů dal v závěru možnost trenérovi vystřídat hráčky a dát větší příležitost „lavičce“ zahrát si taky I. ligu

Sestava a body: T. Ješkeová 22, Kučerová 13, Klokočníková a K. Ješkeová 10, Čmejrková 8, Matulková a Pískačová 3, Císařová 2, Patrmanová 1, M. Hujerová, Brožková a Kerhartová.