SK Týniště nad Orlicí – Bižuterie 66:69 (38:35).
První utkání mimo domácí palubovku sehrály jablonecké hráčky proti kvalitnímu týmu, na jehož půdě se často nevyhrává. Od počátku se hrál kvalitní basket, přičemž na obou stranách vynikaly obrany. Po tradičním dobrém úvodu získaly jablonecké basketbalistky až desetibodový náskok, o který však ještě před přestávkou přišly. V druhé části se střídala družstva ve vedení, až v posledních pěti minutách hosté vysunuli obranu, přinutili soupeře k chybám a získali rozhodující náskok.

Sestava a body: Koubová 17, Císařová 16, Kalinová 13, Jaceňková 11, Nedvídková 5, Hozdová 4, Kosová 3, Dvořáková a Kultová.

Ústí n. O. – Bižuterie 47:74 (24:41).
Na hřišti vždy nepříjemného soupeře dal trenér Stehlík v úvodu utkání šanci některým hráčkám z lavičky, což se ukázalo jako dobrá taktika. Během prvních pěti minut, zejména zásluhou přesné střelby Kultové, si hosté vytvořili desetibodový náskok, který do obrátky narostl na rozdíl téměř dvaceti bodů. I v dalším průběhu měly jablonecké hráčky přesnou mušku, hlavně z dálky (5x trojka) a v poklidu si zajistily pátou výhru v letošní sezoně.

Body: Císařová 22, Kultová 14. Jaceňková 12, Kosová 8, Kalinová a Koubová po 6, Hozdová 4, Nedvídková 2.