První vítězství na palubovce soupeřek zaznamenaly ženy Bižuterie, když se jim podařilo zvítězit ve Slaném s místním BC 60:57. Druhý den nestačily na zkušeného favorita Baník Most, jemuž podlehly 51:79.

Hráčky tak splnily cíl, protože ve Slaném chtěly vyhrát a odcestovaly dokonce s dvanácti hráčkami, v Mostě již chyběly maminky a zraněné hráčky. Výhra venku by mohla být důležitá v boji o střed tabulky.

BC Slaný – Bižuterie 57:60 (15:15, 26:34, 44:49).
Jablonečanky měly skvělý úvod, vstřelily rychle tři trojky a vedly 13:4. Domácím se do první pauzy podařilo srovnat, ale druhá část, mající obdobný průběh, rozhodla. Jablonecké hráčky využívaly dobré hry pivotek Polmanové a Kitzbergerové, čímž získaly až jedenáctibodový náskok. Nástup do druhého poločasu se Bižuterii opět povedl, vytvořila si náskok až patnácti bodů, který se v závěru třetí čtvrtiny scvrkl na pět bodů. Skóre jak na houpačce pokračovalo i v závěrečné čtvrtce, jablonecké basketbalistky využily mezer v domácí obraně a vytvořily si únik na 56:44. V závěru i přes zbytečné chyby se podařilo cenné vítězství udržet.

Sestava a body: Polmanová 13, Kitzbergerová 12, Rejnartová 9, Císařová 8, Jaceňková 8, Lehká 5, Nedvídková 3, Samcová 2, Blechová, Hozdová, Charvátová, Kultová.

BC Baník Most - Bižuterie 79:51 (16:8, 39:23, 66:33).
K nedělnímu zápasu nastoupila jablonecká děvčata bez několika opor, a tak trenéři dali možnost zahrát si ligový basket i hráčkám z lavičky. Domácí se předvedli jako kvalitní a zkušený tým, který aspiruje na přední umístění a měli od počátku převahu. Hostující hráčky sice slušně bránily, ale v útoku si počínaly až příliš bázlivě. Nástup do druhé půle se opět Jablonečankám vydařil, podařilo se jim snížit až na rozdíl osmi bodů, ale závěr utkání opět patřil ostříleným mosteckým basketbalistkám.

Sestava a body: Polmanová 10, Nedvídková 9, Samcová 9, Rejnartová 8, Kultová 5, Hozdová 4, Lehká 4, Charvátová 2, Císařová.