Bižuterie – Dobřichovice 3:2 (23, 28, - 17, - 20, 11).
Tradičně jeden z nejlepších týmů první ligy přijel do Jablonce s pouhou jedinou porážkou a sehrál s domácími utkání velmi dobré úrovně. První dva sety měly podobný průběh, hrál se oboustranně útočný volejbal a jablonečtí hráči byli aktivnější v celém průběhu. V obou setech ale prohospodařili pětibodový náskok, který si vytvořili do stavu 23:18 a vlastními chybami nechali hosty srovnat na 23:23 resp. 24:24. S pomocí diváků obě koncovky Bižuterie zvládla a zajistila si vedení 2:0 na sety.

Pak se karta začala obracet, domácí kupili chyby jak na síti, tak i v obraně a hlavně se nechali zbytečně rozhodit nepřesným rozhodčím Ježkem, který jim udělil i dvě žluté karty a dokonce jednu červenou (Vytiska).

Soupeř toho náležitě využil a srovnal na 2:2. Do rozhodujícího zkráceného setu se mohl dle pravidel vrátit nahrávač Vytiska a všichni na hřišti zvýšili bojovnost, což se kladně promítlo do útoků Vlčka, Vodvárky i P. Šéna.

Pohodu do týmu přinesla i vydařená Vytiskova nahrávka nohou přímo na vydařenou smeč Vlčkovi. Po 125 minutách si domácí připsali další výhru důležitou pro boj o play- off.

Sestava: Peníška, Vodvárka, Žáček, P. Šén, Burian, Vytiska – libero Horčička, střídal Vlček.

Bižuterie – Prosek 3:0 (25, 21, 32).
S nováčkem soutěže výsledek vypadá na jasnou záležitost, ale poměr míčů v jednotlivých setech vypovídá na vyrovnaný souboj. Domácí, i když již podruhé hráli v hale učiliště, nastoupili v roli favorita a zápas si užívali, ale někdy měli namále. V prvním setu si nechali utéct soupeře na 18:20, ale koncovku šťastně zvládli. Třetí set byl soubojem do posledního míče a svědčí o tom počet míčů 34:32 pro domácí.

Sestava: Střížík, P. Šén, Vodvárka, Žáček, Procházka, Vlček – libero Horčička, střídal Peníška.