Do ringu nastoupili i borci Iron Fighters Rádlo, a to Jan Fendrich, Lukáš Najman, Martin Vejvoda, Přemysl Vele a Ondra Trávníček.
Rádelský Jan Fendrich neměl soupeře, tak zastával funkci fanouška a spolu s děvčaty boxerkami Martinou Müllerovou a bývalou závodnicí Vendulou Müllerovou sledovali boje svých oddílových kolegů.

V roli kouče pomáhal Aloisi Škeříkovi trojnásobný mistr světa Jiří Havránek a odváděl skvělou práci. Nejmladší zástupce Přemysl Vele nastoupil ke svému šestému utkání, za soupeře mu byl mostecký Szkorupa, který má asi o sedm utkání více.

„Vele v zápase tlačil z dvojitého krytu a zasahoval pěknými háky. Soupeř dělal více úderů a bojoval velmi tvrdě, avšak přesnost byla na straně našeho borce,“ radoval se z výhry svého svěřence Škeřík.

Druhé vítězství vybojoval Lukáš Najman nad Davidem Oganesjanem z SKP sever Ústí, kterému se v poslední době daří i v 1. lize. „Ústecký rohovník je rychlejší než Lukáš a při delších kombinacích měl převahu. Lukáš je zase lepší v práci nohou, snažil se držet střed ringu a zasahovat na solar, aby soupeři ubral zásobu kyslíku. Ve třetím kole už bylo znát, že má Najman víc sil,“ okomentoval boj kouč.

Ondřej Trávníček nastoupil proti Cetnarovi ve váze do 75 kg. Trávníček v zápase pracoval na pohybu, aby nezůstával po kombinaci úderů stát. Plnil všechny úkoly dané trenérem a po jednom předním direktu se jinak vyrovnaný zápas zlomil na jeho stranu.

Ve druhém kole koučové Cetnara boj vzdali.

Poslední z domácích borců se předvedl v ringu Martin Vejvoda rovněž ve váze do 75 kg. Změřil síly s velmi šikovným levákem Balatem z SK Barkas Ústí n. L.

„Oba boxeři předvedli pěkné technické utkání, avšak více práce udělal Balat a vítězství na body si zasloužil. Martin měl do zápasu jasné úkoly ohledně obrany, které plnil, a tak jsem s jeho výkonem velmi spokojen,“ zakončil hovor trenér klubu Iron Rádlo Alois Škeřík.

Kdo byl Oldřich Markovič? Podívejte se v archivní videoreportáži