„Vezl jsem pět boxerů, ale Jan Fendrich neboxoval, protože neměl sobě rovného soupeře,“ sdělil trenér boxerů Alois Škeřík.
Kadet Přemysl Vele nastoupil ke svému prvnímu boxerskému zápasu, ve kterém svedl hezký boj s mosteckým Hrabákem. Vele ve váze do 52 kg svého soka ve druhém kole trefil přesně do nosu a rozhodčí ukončil předčasně utkání ve třetím kole, protože krev nešla zastavit. „V tomto případě se počítají body do momentu předčasného ukončení. Těsně na body zvítězil náš Přemysl Vele,“ konstatoval spokojený Škeřík.

Ke druhému utkání nastoupil zkušený mistr republiky Tomáš Škeřík proti ústeckému Kesnerovi. „Tomáš neměl opět sobě rovného soupeře v juniorech, tak jsem jej posunul do mužů, a aby to nebylo málo, tak i o váhu výš do 81 kg. Trochu jsem riskoval, protože v této váze už padají bomby, ale technická vyspělost se projevila a až na pár drobných chyb, kdy Tomáš chodil moc na krátkou vzdálenost, zápas s přehledem vyhrál na body,“ okomentoval zápas svého bratra Tomáše trenér Alois.

K třetímu utkání ve váze 69 kg nastoupil Lukáš Najman na bývalého zápasníka v barvách KB Most Požárka. Svalové proporce Požárka byly znát i v úderech a v prvních dvou kolech měl navrch. Ve třetím kole jasně dominoval Najman. Tudíž mělo rozhodnout 4. kolo, ve kterém byl Najman aktivní. „Bohužel, soupeř odpovídal celkem pěknými kontraúdery a těsně na body vyhrál,“ litoval prohraného boje kouč.

Poslední do ringu vstoupil Petr Horkavý ve váze do 75 kg v kategorii mužů na Seidla z Krupky. „O hlavu větší levák Seidl vlétl do zápasu jak blázen a nastolil tempo, které se nedalo vydržet,“ kroutil hlavou nad nasazením borce z Krupky Škeřík. Horkavý však plnil úkoly a lezl pod soupeřovy údery a trefoval zvedáky na solar. „Soupeř po třech kolech odešel do rohu absolutně vyčerpán a nenastoupil k závěrečnému kolu. Vzdáním soupeře zvítězil Petr Horkavý,“ radoval se rádelský trenér.