Teď už je situace jasná. Koukalová se po čtyřletém manželství rozvádí. Mistryně světa a vítězka Světového poháru o tom informovala na sociálních sítích.
„Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův,“ uvedla Koukalová na facebooku.

„Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak „pouze“ formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné,“ objasnila důvod rozvodu Koukalová. „Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil,“ snaží se Koukalová najít na tom to pozitivní.

„Potvrzuji, že se plánujeme s Gabčou rozvést. Stále jsme však v kontaktu jako přátelé a to stejné platí o našich rodinách, které nám v posledních měsících byly oporou. Také proto předem děkuji všem, že budou respektovat soukromí nejen naše, ale právě i našich nejbližších,“ dodal Petr Koukal.