Volejbalistky TJ Bižuterie sehrály úvodní dva zápasy nástavby ligy juniorek II. skupiny. 

První zápas vyhrály domácí hráčky za padesát minut jasně 3:0 (9,9,9).

Sestava: Majorová, Zajíčková, Kozáková, Adamcová, Bartůňková, Bartošová Karolína, libera Bartošová Míša, Bocheňská Johana, střídaly Čermáková, Smolková, Klímová Lucie.

Také ve druhém duelu měly svěřenkyně trenéra Luboše Bednáře jasně navrch. Za šedesát minut se opět zrodilo vítězství 3:0 (16, 10,14). Před zraky padesáti fanoušků oba zápasy řídil rozhodčí Pozděna.

Sestava: Čermáková, Zajíčková, Kozáková, Adamcová, Bartůňková, Bartošová Karolína, libera Bartošová Míša, Bocheňská, střídaly Majorová,Smolková, Klímová Lucie.

„Před prvními dvěma zápasy nástavby jsme absolvovali soustředění v Železném Brodu. Zaměřili jsme se na zvýšení objemu a kvality tréninkového procesu a na herní systém i hru po přihrávce a hru na bod po vlastním servisu s důrazem na kvalitu servisu a přihrávky," popsal přípravu týmu trenér Bednář. Dodal také, že zápasy s Českou Třebovou nepřinesly kvalitu ze strany soupeře. „Česká Třebová přijela na „zbytkový" produkt, a tak obě utkání byly jednodušší záležitostí. V naší skupině potvrdila kvalitu Vysočina Jihlava dvěma vítězstvími v Pardubicích," dodal kouč týmu a informoval, že jeho děvčata hrají další zápasy s Jihlavou.