Přestože to byl výborný termín, tak ho většina oddílů pro prověření formy svých oddílových závodníků nevyužila. Na dráze soutěžili atleti z těchto týmů: Spartak Praha 4, Slovan Liberec a domácí oddíl LIAZ Jablonec.

Závody se konaly systémem Evropského poháru, za každý tým mohl bodovat pouze jeden závodník a závodnice. Získané body v obou kategoriích se pak sčítaly. O vítězství domácích nebylo od začátku pochyb. Z devatenácti disciplín jich vyhráli čtrnáct. Závodníci Liberce dosáhli čtyř vítězství a Spartaku Praha 4 se podařilo vyhrát pouze jednu disciplínu. Za zmínku stojí především dvojnásobné vítězství Terezy Vokálové v běhu na 60 m, kde vyrovnala svůj osobní rekord a také zvítězila ještě v disciplíně běh na 60 m překážek. Družstva za svá umístění obdržela poháry a odměny.

Za domácí tým LIAZu zvítězili tito závodníci: 400 m: Martin Puš 50,98, 3000 m: Petr Skřivánek 9:28,81, 60 mpř.: Dan Bárta 8,85, koule: Martin Heinl 12,28, trojskok: Lukáš Preisler 13,49, tyč: David Fischer 452, smíšená štafeta 10x300 m: 6:52,14, 60 m a 60 m překážek: Tereza Vokálová 7,79 a 8,81,400 m: Petra Skirčáková 61,59, 1500 m: Kateřina Čermáková 5:01,40, koule: Lada Cermanová 12,43, tyč: Klára Hercíková 263 (osob. rekord), výška: Kateřina Zelinková 160.