Jedna z nejúspěšnějších závodnic oddílu, Nikola Nosková, si vyjela druhé místo. Po návratu ještě převzala ocenění za čtvrtý post v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2015 na Jablonecku v kategorii mládež jednotlivci. A pak už prohlásila: „Na kolo teď pár dnů nesednu."

Kouč Miloslav Hollósi i ve dnech volna ale připravoval další plány. „Neviděli jsme se týden a myslím, že to bylo dobré na všechny strany. Teď už zimní příprava končí, pokud bude sníh, chceme ještě vyjet na běžky. A pak už nastartujeme letní sezónu," informoval trenér úspěšného cyklistického družstva.

Tým nejprve čeká jarní soustředění, které zakončí 26. března hned prvním silničním závodem, a to v moravském Hlohovci. „Pak už to bude každý týden. Na konci června máme Mistrovství republiky na silnici, které se jede v Kyjově. Jsem přesvědčený, že Nikola tam bude pro ostatní vyrovnanou konkurencí, stejně jako tomu bylo už v loňském roce," připomenul trenér.

Na jablonecké cyklisty čekají také dva mimořádné starty, a to na mistrovství Evropy na silnici a mistrovství světa v Dubaji. Plánů mají závodníci KC Kooperativa SG Jablonec mnoho a s tak nadějnými závodníky, jaké tým má, mohou na medailové posty určitě právem pomýšlet.