Na otázku, kde všude byl v minulých týdnech se svými svěřenci, odpověděl s úsměvem na rtech: „Všude."

JSOU V JEDNOM KOLE

A pokračoval ve výčtu cyklistických akcí. „Závody se nám teď prolínají. Tím, že je léto, jdou rychle za sebou. Absolvovali jsme například závody Českého poháru na silnici nebo mládežnické mistrovství republiky v Kyjově. Tam jsme získali stříbrnou medaili v kategorii juniorů a v silničním závodě Nikola Nosková vybojovala čtvrté místo. Já jsem pak ještě doprovázel Adama Šimůnka na mistrovství světa," jmenoval akce trenér Hollósi. A výčet nekončil.

Závodníci Kooperativy pokračovali v Krásné Lípě na silničním Světovém poháru děvčat. Nechyběli ani na bajkovém poháru v Peci pod Sněžkou. Dívky se zúčastnily také okruhu Polska, ve kterém Nikola Nosková dojela patnáctá. A v těchto dnech se už nacházejí v Rakousku. Závody ale čekají i na družstvo žáků a kadetů, kteří pojedou Mistrovství republiky v Příbrami. „Sezóna se nám teď láme právě během prázdnin," připomenul kouč.

ZÁVODÍ I HORSKÁ KOLA

Na pořadu mají teď hlavně silniční závody. „Ale nechybíme ani na těch pro horská kola," doplnil výčet startů trenér. „Vrcholem pro většinu lidí bylo mistrovství světa v Novém Městě. Olympionici jsou známí. Teď jezdíme hlavně silnice," doplnil Miloslav Hollósi. Největší záběr čeká na talentovanou Nikolu Noskovou. Ta by se měla také zúčastnit

v září a v říjnu Mistrovství Evropy v Monaku a Mistrovství světa v Kataru. A potom, jak připomenul trenér, už na jablonecké závodníky čekají cyklokrosy.

NA TALENTY SE UŽ TĚŠÍ

Do prvního ročníku Sportovního gymnázia Dr. Randy nastoupí od září skupina nových žáků, cyklistů. „Jsou to žáci od deseti do dvanácti let a na práci s nimi se už těším," zdůraznil kouč.