Za účasti těch nejlepších jezdců z republiky si tady budou moci vyzkoušet, co všechno se na takových kolech dá dělat. Kemp není pouze pro ty, kteří už něco umí. „Přijet a zkusit si to, může kdokoliv. Na kemp je přihlášeno kolem sta lidí,“ potvrdil pořadatel celého třídenního kempu Josef Dressler, který je mimo jiné držitelem dvou titulů mistra světa (1998, 2003) v kategorii Master.
V pátek je připraven pro účastníky pestrý program. Přímo v kempu byla již ve čtvrtek vytvořena překážková trať, na které si budou jezdci zkoušet své jízdy společně s účastníky kempu. Na traťové sekci proběhne od šesti hodin první závod Dressler kempu. Toho se zúčastní samozřejmě přihlášení účastníci kempu. Páteční program bude také zpestřen vystoupením pozvaných hudebních hostů a promítáním bikových videí v areálu kempu. V sobotu začne hlavní část Dressler kempu. Už od rána zde proběhnou kvalifikace. Od deseti hodin začnou na trati soupeřit děti a začátečníci. Rozjede se totiž finále Supra trial contest, kde budou profesionálové bojovat o prize money. Z popolední kvalifikace kategorie Elite postoupí zhruba 16 jezdců do finále, které se pojede od 18. hodiny. Účast přislíbila naše elita, závodníci z Polska, Slovenska a Německa. Mezi nimi ovšem bude chybět pořadatel kempu Josef Dressler, který se ujme komentování finále. Po skončení bude probíhat afterparty. Vstup na tuto akci je zdarma.
Neděle se ponese v duchu dalšího pohodového ježdění. Na kempu se sejdou nejen vyznavači kol. „Vidět v akci byste měli také jednokolky a nebudou chybět ani motorky,“ zve pořadatel.