VK Malá Skála – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:1 (25, 26, -25, 25)

První set začali domácí několika chybami na servisu, tudíž ve vedení byli hosté. Domácí na servisu nepolevili a to se ukázalo jako skvělá volba a taktika od lodivoda Maloskalských borčíků Preislera. První set urvali domácí 25:().

Ve druhém setu od začátku diktovali tempo a obraz hry spoluhráči vedení namotivovaným kapitánem Maříkem, který několikrát zaútočil přes blok hostujících hráčů. Lehce nervózní koncovku, kterou si hráči z Malé Skály zkomplikovali několika nepovedenými příjmy, nakonec ovládli 26:24.

Třetí set  Maloskalští nechytli začátek, kde si každý vybral slabší chvilku a rázem se prohrávalo 1:4. Celý set probíhal v režii hostujících hráčů z Brodu, kteří si udržovali náskok minimálně dvou bodů.

Do čtvrtého setu přišlo po osvícení domácího trenéra Preislera střídání v podobě Chuma, který byl namotivovaný urvat set, aby nedošlo k tie-breaku. K němu na druhé smeči Machač nevyrobil za celý set ani jednu nevynucenou chybu. Domácí od začátku setu drželi vedení, které se vyšplhalo až na pohodlných 5 bodů. A když skvělý polař a univerzál Pastuch vzal ulívku od nahrávače, bylo všem jasné, že tento set a tři body zůstanou pod Pantheonem.

Sestava Malé Skály: Preisler, Holubec, Mařík, Pastuch, Macháč, Kinský a libero Folprecht
Střídali: Chum, Kovář, Anděl a Bukovjan

VK Malá Skála – TJ Jiskra Havlíčkův Brod  0:3 (-22, -22, -20)

Druhý zápas začal o skoro o 2h později kvůli neskutečně napínavému a dramatickému zápasu B týmu. Domácí nastoupili ve vítězné sestavě z posledního setu. Celý první set hráči Malé Skály dotahovali a nepodařilo se dostat na skvěle servírující hosty z Havlíčkova Brodu. Druhý set vypadal obdobně i přes snahu domácího lodivoda rotovat sestavou. Třetí set nabídl vyrovnanější průběh avšak domácí se nemohli dostat do příjmu a následně po sérii zbytečných chyb na servisu a smeči urvali hosté koncovku pro sebe.

Sestava Malé Skály: Preisler, Chum, Mařík, Pastuch, Macháč, Kinský a libero Bukovjan.
Střídali: Holubec, Kovář, Anděl a Folprecht

Další domácí utkání, které se uskuteční 18. listopadu, odehraje Malá Skála proti soupeři z Chocně, začátky utkání jsou od 10 a 15 hodin. Od 9 a 11 hodin odehraje svá utkání v krajském přeboru B tým proti soupeři ze Smržovky.