„Dneska to zase taková sláva s se mnou nebyla. Už od rána jsem nějaký unavený. Bylo to náročný, celá stage na písku a jen mokré duny. To bylo peklo. Myslím si, že si letos sáhnu na dno. Stále ale držím druhou příčku v Malle Moto,“ vyslal po dojetí do cíle druhé etapy jablonecký závodník Milan Engel.

Druhou etapou z Hailu do Artaviji pokračovala rallye Dakar. Trať dlouhou 568 km, z toho 338 km rychlostních zkoušek, zvládl dobře. Mezi motocykly dojel do cíle na 37. místě a v kategorii Malle Moto mu po druhé etapě náleží druhé místo. Engel startuje v kategorii, ve které musí jezdec ve všem spoléhat pouze sám na sebe, jede bez cizí pomoci.

Milanu Englovi drží palce spousta jeho fanoušků a na facebooku si určitě rád čte třeba takový vzkaz, jaký mu poslal kamarád Lukáš Král: „Držím ti palce, Mílo a přeju ti, aby hezky odsejpala navigace . A stroj ať šlape jako hodinky.“ Další maratonskou etapu museli pořadatelé ko hodinky.“ Další maratonskou etapu museli pořadatelé kvůli dešťům zrušit. Kdo by to v poušti čekal…