Sobotní duel proti Havířovu, který ještě loni hrál Extraligu, začal pro domácí dobře. Dvěma brankami Ondřeje Kujana se dostali do vedení, jenže soupeř ještě snížil do konce prvního dějství.

Na začátku druhé třetiny bylo vyrovnáno. Po chybě v obraně se soupeř dostal do zakončení při jablonecké přesilovce. Následně pak dokázal Havířov vývoj zápasu otočit.

Campus sice Havířov přestřílel, nicméně k vyrovnání to nevedlo.

Campus – Havířov 2:3
Góly a asistence: Ondřej Kujan 2+0, Daniel Měkota 0+1, Marek Škodný 0+1.

Nedělní dopolední zápas začali lépe hosté. Kvalitní tým si svým tlakem hned od začátku vytvářel spoustu šancí, které likvidoval vynikající brankář Zuzánek.

Domácí se po brejku dostali do vedení, ale Paskov dokázal obratem vyrovnat.

Na začátku druhé třetiny soupeř bleskově využil přesilovku a celou třetinu měl velký tlak, který ovšem dvěma bleskovými góly utlumili bratři Kujanové – 3:2.

Třetí třetina se ukázala jako rozhodující. Jablonec dokázal taktéž využít početní převahu a vytvořil si tak dostatečný náskok. Paskov sice snížil a vytvořil si obrovský tlak, jenže další brejk Jablonce znamenal konec nadějí a odskočení na rozdíl dvou branek.

V samotném závěru byl opět obrovský tlak hostů podpořený hrou bez brankáře, ale domácí vše přečkali bez další újmy a slavili první vítězství ve druhé nejvyšší soutěži v republice.

Campus – Paskov 5:3
Góly a asistence: Ondřej Kujan 2+1, Jan Drnec 2+0, Marek Kujan 1+0, Jan Zelený 0+1, Daniel Měkota 0+2.