K vítězství ve skupině potřeboval se svými soupeři jednou vyhrát, což se podařilo. Jablonečtí nejdříve remizovali s DMM Kadaň 7:7 a postup do baráže si zajistili suverénní výhrou s družstvem Sokola Rokycany 12:0.

Kadaň – Jablonec 7:7.
Zápas začal ve vysokém tempu a lepší byli domácí, kteří se dobrou rozehrávkou dostávali do nebezpečných situací. Úvodní třetinu také Kadaňští vyhráli 2:0 a na začátku druhé vedli dokonce 3:0.

Campusu se podařilo snížit na jednobrankový rozdíl, ale tlak Kadaňských nepolevoval a navýšili vedení až na 6:3, což vyhnalo gólmana Zuzánka z branky a nahradil ho Javůrek.

„Ve třetí části naši hráči zvýšili úsilí, našli recept na soupeřova brankáře, Kujan zkompletoval hattrick a na remízu srovnal Škodný,“ řekl Deníku manager klubu Tomáš Beran.

Rokycany – Jablonec 0:12.
Ve druhém utkání otevřel skóre po asistenci Havla Obyt a nastartoval tím jablonecký brankostroj. Campus měl po celý zápas jasnou převahu a o výhře bylo prakticky rozhodnuto již v první třetině, kdy rokycanský brankář lovit balonek ze sítě celkem sedmkrát.

„Zbytek zápasu jsme v klidu dohráli bez obdržené branky. Touto výhrou jsme vyhráli druhou ligu a postoupili do baráže o první, kde naším soupeřem bude pravděpodobně tým Českých Budějovic,“ spokojeně konstatuje Tomáš Beran.

Sestava Campusu: Zuzánek (Javůrek) – Havel, Škodný, Jakoubě, Juklíček, Veselý, Kujan, Jelínek, Čurda, Hašek, Obyt, Horn, Schlindenbuch, Čeřovský, Zelený, Hendrych.