1. FBK Campus Jablonec n. N. – Děčín 6:2.
V prvním utkání se Jablonec dlouho nemohl dostat do tempa, soupeř mu dělal velké problémy svým pohybem a napadáním rozehrávky. Postupem zápasu Jablonec srovnal krok a třetí třetina byla již plně v režii hráčů Jablonce.
„Děčín nehrál nijak zázračný florbal, ale zejména v první a z části i ve druhé třetině nás převyšoval nasazením a rychlostí. Nebýt excelentního výkonu našeho gólmana Fandy Zuzánka, mohli jsme po dvou třetinách prohrávat o pět branek. Fanda je gólman extraligových parametrů, ne náhodou se o něho zajímají extraligová mužstva,“ řekl po utkání trenér Helcelet.
Branky a asistence: Schlindenbuch (Horn), Kujan (Vážný), Král (Havel), Horn (Vážný), Vážný (Král), Král (Kujan).

Karlovy Vary – 1. FBK Campus Jablonec n. N. 3:7.
Druhý zápas začal Jablonec katastrofálně a brzy prohrával 0:1. Když pak Karlovy Vary ve druhé třetině zvýšily na 0:2 a vzápětí na 0:3 byla situace Jablonce opravdu kritická. „Branku opustil brankář Zuzánek a vystřídal ho Lukáš Javůrek. Nutno podotknout, že Fandu vyhnala z branky do té doby špatná obrana Jabloneckých,“ zdůvodnil změnu v brance kouč Jablonce. Poslední dějství začal Jablonec aktivně a svého soupeře přehrával. Hned v úvodu se mu podařilo snížit na 1:3 a hned na to na 2:3. Jablonec byl opět ve hře, ovšem vzápětí rozhodčí po sporné situaci poslali Jablonec do pětiminutového oslabení.
Vary přesilovku nezvládly a Jablonec v oslabení vyrovnal na 3:3. Vzápětí následovalo další vyloučení hráče 1. FBK Campus, který usedl vedle Krále, jenž si stále odpykával pětiminutový trest. Domácí hráli dvojnásobnou přesilovku, ovšem špatně a Jablonec i v oslabení dal čtvrtý gól a dokonal zápasový obrat. V závěru pak Jablonec své vedení navýšil a zápas se změnil v exhibici Jablonce.
„Tým má vysokou kvalitu a neuvěřitelnou morální sílu, nic podobného jsem nikdy nezažil. Hlavní roli v tomto neskutečném utkání hrál opět gólman, tentokrát Lukáš Javůrek. Do branky šel za stavu 0:3, a to není zrovna lehká situace. Hlavně díky jeho skvělým zákrokům a neuvěřitelnému nasazení celého mužstva jsme utkání dokázali otočit,“ sdělil spokojený trenér Helcelet.
Branky a asistence: Vážný, Veselý, Vážný (Čeřovský), Vážný, Král (Havel), Obyt (Vážný), Kujan (Obyt).