„Právě zápas s domácími byl pro diváka velmi atraktivní a vyrovnaný. Nakonec však Semily vyhrály,“ uvedl za Koberovské trenér Fabián. Ačkoliv Sršni nesehráli špatnou hru, podlehli i ve dvou dalších zápasech.

Vosy si nedokázaly poradit pouze s domácím týmem a ostatní dva zápasy vyhrály. „Pozitivem obou mužstev bylo, že i za nepříznivého stavu dokázali několika brankami zkorigovat stav na přívětivý a Vosy nakonec nepříznivý stav dvakrát zvrátily na svou stranu. Je vidět, že týmová síla v Koberovech je veliká, uvedl kouč Fabián. Mládežnický florbal v Ko berovech má velkou členskou základnu. Hráči a hráčky se účastní soutěží a turnajů. „Doufáme, že se hráči poučili ze zbytečných chyb a na dalším turnaji v Lomnici nad Popelkou budou dominovat,“ přeje si trenér florbalového potěru.

Výsledky: SRŠNI: Koberovy – SCC Semily-Lions 5:7, FBC Jablonec-Blue – Koberovy 7:3, Koberovy -FBC Liberec-Pink 9:11. VOSY: Koberovy – SCC Semily-Tigers 3:8. FBC Jablonec-Yellow – Koberovy 3:5 , Koberovy – FBC Liberec-Purple 8:6