Jablonec - Loko Louny 16:23 (9:11)

Domácí nezačali vůbec špatně, od prvních minut dobře fungovala obrana ve spolupráci s brankářem Hlinkou a ve 13. minutě Jablonečtí vedli 7:5. Poté se sice hostům povedlo srovnat, ale ještě ve 27. minutě utkání byl remízový stav 9:9. Pak Louny odskočily na 9:11, závěrečnou sedmičkou mohl ještě snížit Trejbal, ale trefil pouze tyčku.

Druhá půle již byla plně v rukou hostů, jablonecká obrana nestíhala pohyb hostí, v útoku domácí stříleli z nepřipravených pozic, bez jakékoli kombinace a soupeř z rychlých přechodů trestal. Výsledek postupně narostl na 13:20. Jabloneckým se podařilo zkorigovat na 16:20, ale závěr opět patřil Lounům a ty zaslouženě vyhrály 16:23.

Sestava a branky: Hlinka, Linka – Žák 4, Patrik Trejbal 3, Svoboda S. 3, Heinl 2, Krčka 2, Tomáš 1, Novotný 1, Šatava, Skřápek, Preisler, Smrček

Hodnocení jabloneckého trenéra Františka Dědečka: V první půli jsme měli ještě šanci na to, abychom výrazně odskočili soupeři, ale svými lacinými až dětskými chybami, jsme nechali soupeře se zvednout, 3x zbytečný přešlap na levém křídle, 2 jasné střelecké pozice z pivota, přesilovka 6 proti 4 skončila pouze 1:0 místo 3:0. A tři přechody proti otevřené obraně jsme vyřešili špatně, neproměněná sedmička, což je dohromady 11 branek, které jsme měli vstřelit jen v prvním poločase. Ve druhé půli již nefungovala vůbec rozehrávka a tam jsme neměli vůbec šanci. Chyběl, bohužel, náš nejlepší střelec Tomáš Hána, o jeho branky se měli podělit ostatní hráči, ale to se vůbec nepovedlo. Svůj standard odvedl v první půli brankář Hlinka a na pravém křídle Tomáš Žák.