Obhájí domácí rider Tomáš Slavík i tentokrát své zatím nepokořené vítězství? Rozjedou to kapely i DJs tak, jak je na Dobré Vodě zvykem? To vše se dozvíš už za pár dní, tam musíš být! Jsi v Austrálii, ve vesmíru nebo v nemocnici a nemůžeš dorazit? Pak sleduj live přenos na youtube a FaceBooku! Po úspěšných dvou ročnících se i letos ze svahu spustí mladí bikeři (v kategorii do 13ti a od 13-16let do ročníku narození 2003 včetně) v rámci dětského vloženého závodu Revelations KIDS Event, který se pojede po páteční kvalifikaci hlavního závodu. Osvědčil se také Revelations BIG AIR contest, takže ani letos nepřijdete o freestyle ridery, kteří přímo nad vašimi hlavami vyšvihnou ty nejšílenější triky!

Tým Jiskra Mšeno A vyhrál divizi a pro novou sezónu se stal béčkem FK Jablonec. Trenér se nemění, bojovat budou hráči pod vedením Jaroslava Vodičky.
Trenér FK Jablonec B Vodička: Třetí ligu začínáme druhý srpnový víkend

A nebudou jediní, tu největší air show přilétne ve svém akrobatickém speciálu předvést Martin Šonka, vítěz závodu Red Bull Air Race a mistr Evropy. Kdo nezažil, nepochopí. Novinkou je letos i tribuna, která bude umístěna na vrchní části kopce a vejde se na ni až 200 diváků! Ve čtvrtek 18. července je na programu oficiální trénink, v pátek kvalifikace a v sobotu hlavní závod.