Odpověď Kladna však byla velmi rychlá, a dokonce zahrnovala hned dvojitý úder. Na 1:1 nejprve vyrovnal Darek Farkaš a chvíli nato poslal hosty do vedení z přímého kopu Šimon Procházka. Do šaten tak Kladenští odcházeli spokojenější. Po přestávce se ale jabloneckým hráčům rychle podařilo manko smazat. A k tomu

Tetour poslal nešetrným zákrokem k zemi Suchomela, čímž zapříčinil penaltu.

ÚŘADOVAL PETR MEČÍŘ

Exekuce se ujal Petr Mečíř, který zamířil nechytatelně. Kladenští se vedení ujali naposledy ve 23. minutě, kdy se po povedeném rohu prosadil Josef Fujdiar. Pasáž mezi 25. a 35. minutou, která rozhodla celé utkání, ale sedla lépe domácím. Nejprve, po další skvělé přihrávce Suchomela, vyrovnal Jiří Haunold.

A skóre na stranu Jablonce poté překlopil Tomáš Beníšek. A na rozdíl dvou branek upravil Petr Mečíř.

Druhou branku v utkání vsítil také Jakub Krasnický, jehož rána z ostrého úhlu hosty dokonale zaskočila.

SOUPEŘ HRÁL I V PĚTI

Kladno urychleně sáhlo ke hře v pěti.Jablonecký gólman neodhadl dobře milimetrovou střelu Josefa Fujdiara z týmu Kladna, který dal zadní tyč. Byl to ale právě Jan Masařík, kdo se výkopem přes celé hřiště až do opuštěné brány postaral o vítěznou branku.

Definitivní tečku za důležitým zápasem napsal Jiří Haunold. A tak Jablonec zvítězil 8:6 a poskočil na čtvrté místo v tabulce.