ELP Jablonec B – Děčín 19:13 (8:7).

V utkání dvou vyrovnaných týmu začali domácí lépe a po osmnácti minutách vedli přesvědčivě 8:3. Následovala však dvě zbytečná vyloučení a hosté se chytili příležitosti. Do přestávky dotáhli na přijatelných 8:7. Vstup do druhé části utkání však Pragováci zvládli perfektně a odskočili Děčínu na rozdíl čtyř branek. Ten si udržovali po celý zbytek utkání a v závěru jej ještě zvýšili na konečných 19:13. Solidní výkon celého týmu velmi dobře dirigovali Halmich se Svobodou a střelecky se dařilo především Hánovi a Hanslianovi.
Sestava a branky ELP: Kysela, Roth – Hána 5, Hanslian 4, Žák 3, Svoboda, Halmich a Trejbal po 2, M. Vraný 1, Klápště a Janeček. Sedmičky: ELP 4 (2) – DC 2 (2), vyloučení 5:1. Rozhodčí: Liška a Menšík.

ELP Jbc dorost – Děčín 23:11 (8:6).

Utkání svěřenců trenéra Antonína Hozy s dorostenci Děčína bylo duelem dvou různých poločasů. První přinesl vyrovnanou hru se šťastným konce pro domácí, kteří v posledních třech minutách získali dvoubrankový náskok – 8:6. To předznamenalo vývoj utkání ve II. poločase. V domácí brance se překonával Kysela a jeho spoluhráči poměrně snadnou získali během osmi minut čtyřbrankový náskok 13:9. Tím prakticky zlomili odpor Děčína a v pohodě dokráčeli k výraznému vítězství. Zasloužili se o něj bojovným výkonem všichni hráči. Potvrdili tak svoje suverénní postavení na čele Svč. ligy a bez ztráty bodů přezimují v jejím čele.
Sestava a branky ELP: Kysela – J. Vraný 8, Trejbal a M. Vraný po 4, Meloun 3, Tlach 2, Klápště a Lubas po 1 a Janeček. Sedmičky: ELP 1 (1) – DC 4 (2), vyloučení 3:4. Rozhodčí: Liška a Menšík.