Utkání druhého kola provázely nepříjemnosti od samého začátku a konečný verdikt vynese řídící orgán ČSH.

„Snažili jsme se udělat vše proto, aby se utkání odehrálo, byť soupeř přijel bez registračních průkazů. Nakonec v tvrdě hraném utkání jsme přišli o dva hráče. Svobodu, který si obnovil zranění kotníku a Melouna, který po několika tvrdých zásazích soupeře na střídačce zkolaboval. Stalo se to v čase 28:35 druhého poločasu za nerozhodného stavu a utkání se poté nedohrálo,“ konstatoval po utkání trenér Jablonce František Dědeček.

Vlastní utkání začali lépe domácí, kteří vedli po deseti minutách 4:2. Po dalších šesti minutách hosté otočili na 4:6 a vedli až do přestávkových 11:12. Vedení jim vydrželo prakticky po celý druhý poločas a Pragováci vyrovnávali až dvě minuty před koncem na 24:24.

Je třeba konstatovat, že se jablonečtí házenkáři ani v náznacích nepřiblížili výkonu, který předvedli v přátelském utkání v pátek v Jičíně, kde s béčkem HBC zvítězili 34:31. Své možná sehrála únava z nabitého programu, kterou umocnilo ještě vítězné utkání jabloneckého béčka v sobotu ve Varnsdorfu. Varování před zahájením II. ligy snad přišlo včas.

ELP - Bohemians Praha 24:24 (11:12) nedohráno
Sestava a branky ELP: Hlinka, Kysela M. - Heinl 12, Mrklas 4, Hána, Šatava a Novotný po 2, Svoboda a O. Heinl po 1, Žák, Meloun, Janeček, Sluka a Šmika. Sedmičky: ELP 2 (1) BOH 4 (3), vyloučení 5 4. Rozhodčí Halíř a Podzimek.