Skončila sezona, jaký z ní máte pocit?
Sezóna byla náročná a nepovedená, potkalo nás hodně zranění klíčových hráčů a podzim nám moc nevyšel, na začátku jara jsme ve dvou zápasech úplně propadli a hráli hodně špatně, ale po týmové schůzce jsme se zlepšili a dalších osm utkání jsme odehráli výborně a rázem jsme se posunuli tabulkou vzhůru na šesté místo.

Soutěž jste skončili pak jako sedmí v tabulce, jste spokojení?
Nejsme spokojeni, před sezónou jsme posílili, z Německa jsme vykoupili zpět našeho střelce Tomáše Hánu a z Jičína se nám vrátil po pěti letech dvacetiletý talent Ondra Krčka, oba výborní střelci. Ale, bohužel se nám v říjnu těžce zranil náš první rozehrávač Michal Hartig a v prosinci si již zmíněný střelec Ondra Krčka zlomil prst. Navíc se celý podzim rekonstruovala tréninková hala, takže problémů bylo dost. Ale, jak jsem již řekl, závěr sezony byl už v pořádku

Který zápas byl pro jablonecké házenkáře nejtěžší?
Asi podzimní derby doma s Libercem, byli jsme favoritem, ale prohráli jsme, sedmičkou po uplynutí času, naštěstí se nám povedla odveta a na jaře jsme v Liberci vyhráli.

Jenišovice si vybojovaly postup z I.B třídy západ do vyšší soutěže, do I.A třídy. Za své výkony převzali hráči a trenér pohár a mohly vypuknout zasloužené oslavy.
Jenišovice Postupují! Pohár křtili šampusem

Ve kterém zápase jste dali nejvíce branek a naopak nejvíce inkasovali?
Výrazně jsme dvakrát porazili poslední celek z Úval, naopak se nám vůbec nepovedla dvě utkání s Louny

V čem se bude potřeba zlepšit pro příští sezonu?
Když budeme v příští sezóně pracovat tak, jako ke konci sezóny na jaře, nemám vůbec strach. Budeme se zlepšovat, máme velmi šikovné hráče, záleží na přístupu a odhodlání všech hráčů na sobě pracovat, jak individuálně , tak i v kolektivu a i na souhře. Pro příští rok přihlásíme i rezervu mužů do kraje, aby si naši mladí hráči z dorostu zvykli na chlapskou házenou.

V tabulce střelců jsou v první desítce dva střelci, Patrik Trejbal a Tomáš Hána, co by jste řekl k jejich výkonu?
Oba dva jsou klíčoví a rozdíloví hráči. Moderní házená je založená na střelbě ze střední vzdálenosti a jsem moc rád, že máme tak dobré spojky v Jablonci.

Patrik Trejbal je i v tabulce trestů vpředu, jak mu domlouváte?
Nedomlouvám, házená je kontaktní sport, prakticky pořád jste v kontaktu se soupeřem, ať v útoku nebo v obraně. Takže záleží na každém hráči, jak se přizpůsobí soupeři.

Áčko Mšena utrpělo doma vysokou porážku od týmu Živanic (0:6) a na podzim bude mít v divizní soutěži co napravovat.
Poslední zápas byl debakl... Mšeno inkasovalo šest gólů

Hovořili jsme o hřišti v Pasekách, proč na něm nehrajete?
Ve druhé lize se musí hrát pouze v hale. Areál v Pasekách slouží k tréninku od května do září, jinak trénujeme v halách. A i s mládeží preferujeme halu.

Plánuje se jeho rekonstrukce a další využití?
Rekonstrukce venkovního hřiště by byla potřeba, to určitě, protože hřiště využívají i pasečtí dobrovolní hasiči se svými dětmi.
Jak bude probíhat letní příprava a kdy začne a skončí? Teď po konci sezóny , bude probíhat dobrovolný fotbálek a zhruba v půlce července začne hrubá příprava.

A kdy začne nová sezóna a s jakými cíli?
Soutěž začne někdy na začátku září, v průběhu srpna absolvujeme přípravné turnaje a cíl na novou sezónu je jednoznačně útok na bednu. Myslím, že tým na to má.