Většina zúčastněných týmů pojala své účinkování jako vítanou prověrku všech svých hráčů před novou sezonou, což do jisté míry smazávalo rozdíly mezi druholigovými družstvy a těmi z regionálních soutěží.

Nejinak to bylo i v případě jabloneckých borců, byť trenér Dědeček, v rámci dobré tradice, byl přesvědčen, že se sestavou, jakou do Libčic přivezl, by měl turnaj vyhrát.

Nakonec se tak nestalo a jeho svěřenci dosáhli opět jen na dílčí úspěch, za jaký je možno považovat třetí místo a vyhlášení Tomáše Hány nejlepším hráčem turnaje.

Vedle něj zaznamenali podstatné zlepšení výkonu někteří hráči, zejména Šatava, Kysela a Šmika. Mezi nepříjemná negativa patří především zranění Žáka, hned v prvním utkání se Strakonicemi, které do jisté míry ovlivnilo sehranost a výkon celého týmu.

Po vyrovnaném průběhu turnaje se vítězem zaslouženě stalo druholigové družstvo Strakonic s plným bodovým ziskem. O umístění na druhém a čtvrtém místě, při rovnosti bodů vždy dvou týmů, rozhodoval výsledek vzájemného utkání.

Další pořadí od druhého místa bylo: Libčice n. V. 6 bodů, Jablonec n. N. 6 bodů, Čambavamba Praha 4 body, Ústí n. L. 4 body a Sparta Praha 0.

Výsledky jednotlivých utkání:

ELP – ČZ Strakonice
10:11 (6:7)

Předčasné „finále“ bylo díky výkonu obou týmů ozdobou turnaje. V průběhu téměř celého prvního poločasu byli o gól vepředu Pragováci, ale vedení ztratili těsně před přestávkou. Zkušeněji si ve druhé části hry počínal soupeř, byť udržel jednobrankové vedení především dík dvojnásobnému, spornému vyloučení nejlepšího hráče utkání M. Heinla.

ELP – Chemička Ústí n. L.
13:10 (8:3)

Soupeř nastoupil v hodně kombinované sestavě s řadou dorostenců, a tak byl pro Pragováky snadným soustem. Ti již v polovině prvního poločasu vedli 4:0 a o přestávce to bylo jasně 8:3. Také Jablonečtí protočili do druhého poločasu sestavu a tím umožnili soupeři snížit až na rozdíl jediné branky – 11:10. V samotném závěru utkání však své zasloužené vítězství dvěma brankami potvrdili na konečných 13:10.

ELP – Sparta Praha
13:9 (7:3)

Proti soupeři zvučného jména, s řadou velmi zkušených hráčů, neponechali Pragováci nic náhodě a přehrávali jej především fyzickým nasazením. Po výrazném vedení o přestávce byl druhý poločas již vyrovnanější. Oba týmy si zahrály v pohodě a přátelské atmosféře.

ELP – Sokol Libčice
7:12 (4:9)

Po třech solidních výkonech přišel ze strany Pragováků laxní přístup v obranné činnosti a v kombinaci se skvělým domácím gólmanem (vyhlášen nejlepším v turnaji), se dostavil doslova „výbuch“. Po osmi minutách 0:4 a poté dotahování průběžného skóre. Domácí však již byli rozjetí a k nezastavení. Zisk dvou bodů pro soupeře byl zasloužený.

ELP – Čambavamba Praha
17:7 (7:2)

Podobný scénář jako se Spartou. Mateřský klub Jirky Kubaly již měl „splněno“. Zisk čtyř bodů a čtvrté místo před druholigovým Ústím hovoří za vše. Pragováci chtěli viditelně napravit pokažený dojem z předchozího utkání a podařilo se. Soupeře opět přehráli především fyzickým nasazením.