LOKO Česká Lípa – ELP Jablonec B 23:18 (8:8).
Na posledním antukovém povrchu z házenkářských hřišť ve středoevropském regionu se rezerva Pragováků trápila, až se protrápila k porážce. Ta by sama o sobě nebyla nic zvláštního, nebýt toho, že hosté nastoupili se šesti stabilními hráči Áčka, a proti nim domácí pouze v základní sestavě, bez možnosti střídat v I. poločase. Po většinu času bylo utkání vyrovnané jak vizuálně, tak i co do průběhu skóre. Domácí o svém výkonu rozhodli až v závěru utkání, kdy jim přibyl další hráč Knap. Ten přispěl svým výkonem k vítězství výraznou měrou.

Sestava a branky ELP: Kysela, Roth – Svoboda a Hána po 4, Žák 3, Vraný, Meloun a Lubas po 2, Trejbal 1, Halmich a Šatava. Rozhodčí: Vaněk a Žďárský.

Slavoj Děčín – ELP Jablonec B 21:16 (9:7).
Ve druhém utkání dohrával Jablonec v pěti, když dvě červené viděli Svoboda a Šatava. V Děčíně se hrálo utkání, které mělo s házenou jen málo společného. Děčínští řezníci Opustil a zejména Kasl se zaměřili především na subtilní mladíky v jabloneckém dresu, které povolenými způsoby nedokázali uhlídat. Rozhodčí, z nichž jeden byl aktivní hráč Děčína a druhý Ústí, utkání nezvládli. Výsledkem byla skutečnost, že udělili celkem na obou stranách dohromady 21 (!) dvouminutových trestů, tři červené karty 1x domácí Kasl, 1x hostující Svoboda a Šatava po třech dvojkách.
Domácí z tohoto souboje vytěžili vítězství, které je snad ani nemůže těšit.

Sestava a branky ELP: Kysela – Meloun 6, Hána 5, Hanslián 4 a Šatava 1, Žák, Svoboda a Halmich. Rozhodčí: Vaněk a Kokoška

Rezerva jabloneckých Pragováků si bude jistě chtít napravit reputaci, a to hned o příštím víkendu, kdy v neděli od 11 hodin hostí na domácím hřišti na jaře ještě druholigový Žatec.