Na zápasišti se představil nový člen klubu, reprezentant České republiky, Petr Kareš a po dlouhé době se na scéně předvedli bratři Záděrové.

Starší z bratrů Petr startoval ve dvou věkových kategoriích – starší žáci a junioři. V juniorské kategorii se postavil proti pozdějšímu vítězi Viesnerovi. Věkový rozdíl byl v utkání znát, ale Petr se nezalekl a svého soka nepříjemně proháněl. Bodově však nestačil a v této kategorii vypadl v eliminacích.

Ve starších žácích už přemožitele nenašel a přivezl si zlatou medaili a plný počet bodů do reprezentace. Na cestě za zlatem porazil Najmona z SKS Arena Kladno a Lukáše Dlouhého.

Patrik zápasí v kategorii mladších žáků do 37 kilogramů, další zkušenosti sbírá ve váze do 42 kg. Patrik ve své váze postoupil do finále přes Suchého a Potužáka.

Ve finále pak na body podlehl Vankovi. O váhu výš si v semifinále poradil s mistrem republiky z klasického boxu Grundzou z KBC Krásná Lípa. Finálový duel se opakoval z předešlé kategorie. A na oplátku zvítězil Patrik a přivezl zlatou placku.

Dvě zlaté také vybojoval reprezentant v plnokontaktních disciplínách Petr Kareš. Ve váze do 94 kg porazil Žabu z Chrudimi a Adámka. Druhé zlato přidal ve váze nad 94 kg a tam postupně vybodoval Medunu, Forejta a Adámka.

Petr celý turnaj boxoval ve vysokém tempu a nad všemi soupeři jasně dominoval. „Na disciplínu lightcontact jsem ho poslal, aby zkoušel různé kombinace, které se v K1 zkoušet nevyplácí,“ říká týmový trenér Alois Škeřík.