Ml. Boleslav – Jablonec 25:25 (15:13)

Jabloneckým se do sestavy vrátili dva střelci Standa Svoboda a především Patrik Trejbal. Oba dohromady vstřelili sedmnáct branek, které chyběly v minulém utkání ve Šťáhlavech. Návratem Svobody se rapidně zlepšila i obrana. Solidně chytali oba brankáři, a tak měl Jablonec šance na dva body. Hlavně díky Svobodovi Jablonečtí v první půli srovnali na 7:7. Poté sice domácí opět odskočili, ale zlepšená obrana hostí dovolila Boleslavským pouze dvoubrankový náskok v poločase.15:13.

Jablonec pokračoval v dobré obraně i v druhé půli a podařilo se utkání otočit a hosté se dostali do vedení. 16:17, 20:21. „Střelecky se dařilo především bratrům Trejbalovým. Bohužel se hostům nepodařilo navýšit náskok na více než jednu branku. „Zbrklá přechodová fáze darovala několik laciných míčů zpět do boleslavských rukou.V závěru jsme dobrou obranou získali míč a dohrávali poslední minutu v útoku, ale nedali jsme branku. Remíza je spravedlivá,“ uvedl trenér Jablonce František Dědeček.

Sestava a branky: Hlinka, Kubal- P. Trejbal 10, S. Svoboda 7, D. Trejbal 4, Krčka 3(1), Tomáš 1, Jandera, T. Svoboda, Mony, Preisler, Hejduk