A protože první utkání nedopadlo úplně podle jejich představ, když prohráli se Sokolem Úvaly 27:30, úkol byl jasný porazit Ústí. Tomu měla přispět i plná lavička a po pauze opět hrající Svoboda a Novotný.

Zápas však začali brankou hosté. Domácí házenkáři pak dvěma brankami otočili skóre ve svůj prospěch a od stavu 4:4 v osmé minutě až do konce prvního poločasu se skóre utkání měnilo v pořadí jeden gól hosté, jeden gól domácí.

ZAMÍŘIL DO NEMOCNICE

Nakonec se však závěr lépe vydařil Ústeckým a do šatny šli s dvoubrankovým vedením. Za zmínku v prvním poločase stojí i zranění jediného domácího pivota Preislera, který po srážce s protihráčem odjel do nemocnice na šití obočí.

Do druhého poločasu vkročili lépe domácí, zpřesnili hru a hlavně zlepšili obrannou fázi. Během sedmi minut nasázeli soupeři pět branek a otočili vývoj utkání, 20:17. Poté se opět skóre střídalo po gólu,

VÍTĚZSTVÍ SI UDRŽELI

Ale v poslední desetiminutovce již Pragováci neponechali nic náhodě, hlídali si vedení, které v posledních minutách ještě navyšovali 55. minuta 28:23. V 60. minutě pak ještě dvěma góly završili třicítku a připsali si důležité vítězství 30:24.

Sestava a branky: Kysela, Frýda Trejbal P. (10), Novotný (6), Hartig (5), Svoboda (3), Tomáš (2), Trejbal D. (2), Šatava (2), Žák, Jandera, Mony, Matek, Preisler.

Příští domácí utkání sehrají Pragováci 12.11. v 17 hodin v městské sportovní hale U Přehrady s týmem LOKO Louny. Od 15 hodin hrají dorostenci také se soupeřem z Loun.