Jablonecké mládí se celkem sedmkrát probojovalo až na stupně vítězů. Mezi mladšími žáky a žákyněmi obsadil 2. místo Štěpán Pospíšil (do 30 kg), stejnou příčku vybojovala také Natálie Gottsteinová (do 42 kg) a bronz v této kategorii získal Tomáš Elis.

Stříbro získala také Kateřina Poláková ve váze do 55 kilogramů. V kategorii mláďat od 8 do 10 let se Jablonci dařilo zejména ve váze do 40 kilogramů. 1. místo vybojoval Matyáš Sobota, druhý skončil Marián Valeš a bronzovou příčku vybojovala Tereza Glosová.

Z Jičína pak odjelo 20 pozvaných bojovníků na přípravný kemp do Jablonce, kde trenéři vybrali složení reprezentace Libereckého kraje pro Olympiádu dětí a mládeže, která se bude konat v půlce června v Olomouckém kraji.

Krajský výběr odjede na ODM v tomto složení:
Mladší žáci – do 38 kg: Sucharda Jakub (TSC Turnov), do 46 kg: Benda Jan (JK Jablonec); mladší žákyně – do 44 kg: Gottsteinová Natálie (JK Jablonec), do 48 kg: Prokorátová Andrea (TSC Turnov); starší žáci – do 42 kg: Buriánek Karel (Sedma Semily), do 60 kg: Pilař Jan (TSC Turnov); starší žákyně – do 48 kg: Vydrová Veronika (Loko Česká Lípa), do 52 kg: Ječná Aneta (TSC Turnov). Náhradníci: Balická Simona (JK Jablonec), Dubovik Ivan (JK Jablonec), Matějka Jan (JC Liberec), Medková Aneta (Sedma Semily), Hospodková Veronika (Loko Česká Lípa), Kašpar Ludvík (Loko Česká Lípa).